Дорогу в Смілі ремонтуватиме дорожній гігант

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради уклало договір на капітальний ремонт вулиці Мічуріна за 8,12 мільйона гривень із товариством “Ростдорстрой”.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

За техзавданням, підрядник має замінити понад 4,7 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття, використавши майже 600 тонн асфальтобетону, а також улаштувати тротуар і встановити 12 дорожніх знаків. Загальна протяжність вулиці Мічуріна – близько 2 кілометри.

Згідно з договором, підрядник дає гарантію на дорогу на 10 років. Роботи мають завершити до кінця цього року.

При цьому у договорі не вдалося знайти інформацію про вартість та об’єм матеріалів, які будуть використані для виконання робіт.

Компанія “Ростдорстрой” зареєстрована в Одесі і належить Юрію Шумахеру та Євгену Коновалову. Її зараховують до бізнес-орбіти бізнесмена Олександра Жукова та мера Одеси Геннадія Труханова.

Фірма є одним з найбільших дорожніх підрядників країни, на сьогодні маючи договорів на майже 100 мільярдів гривень. Із замовниками із Черкащини у компанії угод на 7,8 мільярда гривень.

Свого часу ЗМІ включили “Ростдорстрой” до так званого “дорожнього картелю”, що брав активну участь в освоєнні коштів програми “Велике будівництво”. За роки діяльності підрядник напрацював на низку кримінальних проваджень.

На Черкащині фірма насамперед відома через порушення під час реконструкції черкаського аеропорту.

ЧИТАЙТЕ: Черкаський аеропорт. Робота з обмеженнями і ще 367 мільйонів для повноцінного функціонування

Як писав 18000, цього року Смілянська міська рада уже замовили капітальних ремонтів доріг та тротуарів на понад 50 мільйонів гривень. Зокрема, йдеться про ремонт вулиці Громова (12,3 млн грн), вул. Захисників України (10,8 млн грн), вул. Орлова (5,9 млн грн), а також ремонт тротуару по вулиці Хмельницького (11,6 млн грн).

Щодо ремонту тротуару по Хмельницького спалахнув скандал, адже підрядник вирубав 70 дерев, на місці яких має бути облаштована пішохідна зона та висаджені сакури.

***

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *