Дорожники у Мошнах вкатали у щебінь 2,5 млн гривень

27 грудня Служба місцевих доріг у Черкаській області перерахувала на рахунок підрядника ПП “Інвестиційно-будівельна компанія “Апостол” 8 платежів по 195 147,6 гривень за поточний середній ремонт вулиць села Мошни. Загальна сума платежів склала 1,56 млн гривень.

Зокрема, підрядником було частково відремонтовано вулиці Зелена, Травнева, Садова, Дробиша, Савченко, Шаповала, Оніщенка та Кооперативна. Роботи зводились до  ущільнення щебеню різної фракції із застосуванням спеціальної техніки.

Всього між замовником і підрядником було укладено 19 договорів на ремонт вулиць у селі Мошни загальною вартістю 3,6 млн гривень. Станом на сьогодні оплачено лише 13 із них. У серпні компанія отримала 950 тисяч гривень за ремонт вулиць Ревчанської, Гагаріна, Ткаліча, Дудника та Шевченка.

Підприємство  ПП “IБК” Апостол” зареєстроване у Шполі та належить Абрамяну Фрунзіку Саргісовичу. Інформація про жодну іншу співпрацю цього підприємства з іншими замовниками області відсутня.

Додамо, що під час презентації обласного бюджету на 2020 рік директор департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Чубань наголошував, що у цьому році кошти дорожнього фонду області не будуть витрачатися на дороги, що перебувають на балансі органів місцевого самоврядування і по суті є частиною інфраструктурної мережі окремих населених пунктів. Виключенням може бути лише Сміла, що єдине із міст обласного значення не має об’їзної дороги, тому транзитний транспорт змушений курсувати дорогами, які обслуговують та утримують органи місцевої влади.

коментарі
3 Коментарі
  1. Класно Мошнам!
    Що значить голова села на своєму місці! Село розквітло!

    1. Мошнам класно, але це виключно за рахунок інших сіл…

    2. Мошнам класно, бо директор департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Чубань з Мошен 🙂

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *