Дружина Бондаренка купила Лексус на початку повномасштабного вторгнення (ВІДЕО)

Валерія Бондаренко

Депутатка Черкаської обласної ради, дружина мера Черкас Валерія Бондаренко за місяць від початку повномасштабного вторгнення придбала новий Лексус. Рік випуску 2021-ий, вартість – майже 2 млн грн.

Про це йдеться у новому розслідуванні “18000”.

– Вона, по-перше, продала своє старе авто і купила нове. Що в цьому такого? Те авто, яке, до речі, продала, те авто, яке я їй подарував. Вирішила замінити, – прокоментував  купівлю дружини журналістці “18000” мер Черкас Анатолій Бондаренко.

Продали Лексус LX 570 2012 року. У попередній декларації зазначено, що раніше вона належала матері Анатолія Васильовича. У цій – є продаж рухомого майна на 2,7 млн грн пану Сінгаєвському. Це бізнес-партнер і співвласник відпочинкового комплексу родичів Бондаренків. Цікаво, що на майданчиках із продажу автівок ціна подібного авто – в середньому по 1,7 млн грн.

Анатолій Бондаренко на посаді вже другу каденцію. За цей час його декларація пережила чимало трансформацій.

Коли Анатолій Васильович зайшов на посаду, родина мала будинок в Черкасах, оселю і недобуд на 500 квадратів в Лисянці та три земельні ділянки. Квартиру в Черкасах, дві нежитлові будівлі.

Зараз у декларації плюс дві земельні ділянки в Лисянці і сім у Сокирній, на яких стоїть відзнятий нами раніше маєток. За декларацією, щоправда, він 429 квадратів. Хоча ніяких змін в будівельній документації не подавалося.

І спадщина – два будинки, земля, нежитлова споруда, квартира в Черкасах, два гаражі. Квартиру Анатолій Васильович уже продав. За 9,4 мільйона.

Автопарк родини Бондаренків версії першої каденції покинули ЗАЗ, Део, Шевроле, Тойота, Мазда 3 і Лексуси. Час від часу буцімто в користування прибували Лексуси чи Мерседеси.

Минулоріч в умовний гараж Бондаренків заїхали шість Шевроле, вантажний Фольц і Лексус зі спадщини. Зараз Лишилися тільки ВАЗ і куплені в 2022 Лексус і Мерседес.

Дохід родини у 2015-му майже 746 тисяч, із яких 704 – заробила дружина-підприємиця. Вона власниця магазинів і засновниця фірми, яка займається молочкою.

У 2022-му задекларований дохід родини вже майже 10,7 млн грн. Із них 4,7 – приніс бізнес дружини, 1,4 – зарплата міського голови.

Читайте також: Меру Черкас запропонували мобілізуватися. Він відповів

Дивіться повну версію відеорозслідування

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. Курица за рулём..

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *