Наталія Гусак може очолити НСЗУ

Наталія Гусак

Головою Національної служби здоров’я України може стати заступниця голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак. Її на цю посаду рекомендуватиме Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Також Наталія – дружина екс-радника губернатора Черкащини Юрія Гусака.

Про це інформує “Українська правда“.

Відповідне рішення Ляшко ухвалив у результаті співбесіди з кандидатами, яка відбулася 5 листопада.

“Сьогодні пройшла співбесіда на посаду голови Національної служби здоров’я України. Шоста напевно за ліком. Третя моя. Я обрав кандидатуру, яку буду просити Кабінет міністрів затвердити, схвалити і призначити на посаду голови. Це – Наталія Гусак”, – розповів Ляшко.

Загалом до фінального списку претендентів входили:

  • Дмитро Самофалов, в.о. глави НСЗУ;
  • Тетяна Бойко, заступниця голови НСЗУ;
  • Наталія Гусак, заступниця голови Чернівецької ОДА.

“Я хочу людину зі сторони, яка не була в Національній службі здоров’я. І за результатами співбесіди, і за результатами спілкування з усіма спостерігачами, які сьогодні були, Наталія Гусак (премогла – ред. )”, – розповів Ляшко.

Ляшко розповів, що Гусак має “управлінський бюрократичний досвід”, а також досвід співпраці з лікарнею і з територіальним підрозділом НСЗУ.

Додамо, із січня 2020 року Наталія Гусак  працює заступницею голови Чернівецької облдержадміністрації, курує медичний напрям, очолює госпітальну раду.

Раніше Гусак була регіональною координаторкою з підтримки реформи охорони здоров’я у Чернівецькій та Івано-Франківській областях програми U-LEAD з Європою, експерткою з управління медичними закладами та очолювала ГО “Пацієнти Буковини”.

За 2020 рік Гусак задекларувала 320 тисяч гривень та одинадцять тисяч доларів. Має житловий будинок площею 220 квадратних метрів та земельну ділянку площею 1000 квадратних метрів.

Також Наталія Гусак – дружина колишнього радника екс-губернатора Черкащини Романа Бондара з питань патронатної служби Юрія Гусака.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.