Українська режисерка Ірина Цілик, що є дружиною черкаського письменника Артема Чеха, отримала нагороду за найкращу документальну режисуру на американському фестивалі незалежного кіно “Санденс”. 

Про це пише “Українська правда“.

Ірину відзначили за стрічку “Земля блакитна, ніби апельсин”. У фільмі йдеться про сім’ю, яка живе в “червоній зоні” Донбасу, де вже шостий рік тривають військові дії. Анна і її четверо дітей долають щоденні травми і труднощі існування в прифронтовій зоні та знімають аматорський фільм про своє життя.

На перемогу дружини відреагував і Артем Чех.

– Вчора Цілик сказала, що вона трохи перегоріла і досить спокійно ставиться до нагород. Навряд щось отримає. А після цієї розмови загорівся я. Ця ніч була одною з найтривожніших за останній час. Не знаю, чого себе так накрутив, але прокидався разів десять. Навіть сон снився про це. А вранці отримую звістку: best directing. Андрій одразу сказав, що дуже радий за маму, але не дуже – за себе, бо тепер маму бачитиме ще рідше. Ну а я невимовно щасливий за Цілик. Ніколи подібного не відчував. Щастя (не радість) за іншу людину. Вітаю, Цілик. Ти фантастична, – зазначив на своїй фейсбук-сторінці Чех.

По темі

коментарі
1 Коментар
  1. Як так можна писати, а отже й мислити? На вашу думку, жінка, режисерка, визнана на міжнаррдному рівні… Та вона могла хоч зірку дістати, а все одно її визначником для вас залишиться чоловік-пистменник із Черкас. Як примітивно!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *