Два АТОвці та родина лідера ОПЗЖ претендують на одну земельну ділянку

Дружина депутата міськради від партії ОПЗЖ Олександра Замирайла – Інна Замирайло – претендує на земельну ділянку в мікрорайоні Лісовий.

Відповідне питання включене у порядок денний сьогоднішньої земельної сесії міськради під номером 158.

Згідно з проектом рішення, йдеться про земельну ділянку по вул. Галини Буркацької, 99/вул. Івана Котляревського, 20, площею 0,1 га. За генпланом на цій ділянці передбачена територія садибної житлової забудови. Із заявою про отримання землі громадянка Замирайло звернулася ще у 2018 році.

Варто зазначити, що на ділянку за такою ж адресою претендують два учасники АТО: Максим Луценко та Артем Щепілов. Луценко подав заяву у жовтні минулого року, а Щепілов – у вересні. У порядку денному сьогодні питання по Луценку відсутнє, а по Щепілову включене під номером 37.

Варто зазначити, що раніше міськрада відмовила Щепілову по земельній ділянці по вулиці Яблуневій, а Луценку – по ділянці на провулку Західному.

Щодо Замирайла, то у своїй декларації він вказує, що його дружина уже має дві земельні ділянки у Свидівку. Окрім того, сам Олександр у 2019 році уже отримав ділянку, площею 0,1 га по вулиці Академіка Сергія Єфремова,7.

Нагадаємо, Олександр Замирайло обраний до Черкаської міської ради від партії ОПЗЖ, нині він є головою фракції.

Замирайло запам’ятався тим, що відмовився виступати українською під час засідання міськради.

Як писав 18000, депутати Черкаської міської ради підтримали заборону ОПЗЖ.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.