Два чинних депутати від ЄС заявили, що не балотуватимуться

Чинні депутати партії “Європейська солідарність” Костянтин Чернецький та Ігор Кіта відмовилися балотуватися на цьогорічних виборах. 

Про це обидва депутати повідомили на своїх сторінках у фейсбуці.

Депутати міської ради заявили, що не балотуватимуться на виборах 2020 року. Кожен зазначив різні причини, зі спільного – незадоволення системою виборів, партійною – зокрема.

Депутат Костянтин Чернецький написав у фейсбук-пості, що не сумуватиме за роботою, а міську раду назвав токсичним місцем.

– Вирішив взагалі не балотуватись у депутати на цих виборах. Чому дуже радий, бо для людей без психічних розладів Черкаська міська рада – середовище надзвичайно токсичне. Сумувати не буду. Тим не менш такі рішення даються не легко, бо не кожен день кидаєш процес яким займався 6 років. Але я отримав неочікувану підтримку, – зазначає чинний депутат ЧМР Костянтин Чернецький.

Також пан Костянтин поділився причинами, чому не йтиме в депутати цьогоріч. Він пише, що першим спонсор демаршу для нього стала партія “Слуга народу” з своїми змінами до Виборчого кодексу.

– Це й імперативний мандат, який депутати Верховної Ради до себе не захотіли застосовувати, але до міських рад застосували. Спростили систему відклику депутата, роблячи його заручником партії, – додає Костянтин Чернецький.

У своєму пості депутат загадав і про “закриті” відкриті списки, і про кумівство в рідній партії. А наостанок пояснив, що не бачить на виборах команди, яка йому б імпонувала.

У свою чергу депутат Ігор Кіта також додав на свою фейсбук-сторінку текст із заявою, що не йтиме балотуватися на жовтневих виборах 2020 року. Він незадоволений “рабською партійною системою виборів” і “пустим горлопанством у сесійній залі”.

– Нинішню партійну рабську систему виборів, де якісь підкилимні партійні списки малюють, де між кандидатом і виборцем засунутий «темний мішок» – не сприймаю, та вважаю її самою нездалою із тих, що були. Переконаний, щоб вирішувати питання життєдіяльності міст та містечок, висока політика – зайва, вона лише шкодить і призводить до пустого горлопанства у сесійній залі, популізму та спекуляцій на політичних гаслах, – зазначив у фейсбук-пості депутат Ігор Кіта.

Він додав, що не соромиться результату своєї роботи перед людьми, бо знає, що це взаємно. Оскільки за словами пана Ігоря, він тричі поспіль отримував довіру від людей бути депутатом міської ради, не будучи ні бізнесменом, ні політичною бонзою, і завжди мав один із найвищих у місті результат довіри.

Нагадаємо, що Ігор Кіта й Костянтин Чернецький прийшли до міської ради Черкас у 2015 році в складі партії Блок Петра Порошенка “Солідарність”. До того ж Ігор Кіта розпочав політичну діяльність ще в 2002 року в партії “Батьківщина”, а в 2006 році став депутатом Соснівської районної ради.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини