Два депутати міської ради від ОПЗЖ не хочуть йти з партії (переписка)

Двоє депутатів Черкаської міськради від ОПЗЖ відмовилися виходити із партії. Окрім Замирайла, про якого ми писали раніше, це також Юлія Погостінська. Зараз правоохоронці перевіряють їх причетність до злочинної діяльності на користь агресора.

Про це “18000” повідомили власні джерела.

Як писав 18000, після нападу росії на Україну на сторінці ОПЗЖ з’явилося повідомлення про те, що всі представники політичної сили виходять з партії.

Заступник голови облради Володимир Доманський у коментарі нашому виданню підтвердив, що всі депутати обласної ради, які обиралися туди від ОПЗЖ, вийшли з фракції.

Щодо міської ради, то на сьогодні із партії вийшли Олег Кашко та Ярослав Левицький. Водночас, за інформацією 18000, двоє представників ОПЗЖ наразі відмовилися покидати партію.

Перший – голова фракції Олександр Замирайло. За декілька днів до війни він не зміг відповісти на ряд запитань стосовно війни і закликав “не сіяти паніку”.

Також у своєму фейсбуці він повідомляє, що не вийшов із партії. Оцінка російської агресії та дій росії від Замирайла у публічному просторі також відсутня.

Раніше Замирайло запам’ятався тим, що відмовився говорити українською під час сесії міської ради. Тоді спалахнув скандал.

Друга, за нашою інформацією – депутатка Юлія Погостінська – нині директора “Черкаських Мавп”.  Її мотивація – невідома.

У розпорядження 18000 потрапила начебто переписку Замирайла та Погостінської, де вони обговорюють заяву на сторінці партії про вихід з ОПЗЖ.

Зазначимо, що головою обласного осередку ОПЗЖ є народний депутат від цієї ж партії Василь Німченко. Він досі публічно не висловлював свою позицію щодо війни.

Окрім того, Німченко був відсутній і не голосував за санкції проти росії.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *