Двом бухгалтеркам з міської ради вручили по підозрі

Фото – СБУ

Прокуратура області вручили підозри двом бухгалтеркам із департаменту житлово-комунального комплексу. Правоохоронці інкримінують їм неналежне виконання своїх обов’язків, через що бюджет не доотримав 1,5 мільйона гривень.

Як інформують в прес-службі прокуратури області, через службову недбалість підрядник, що виконував ремонт доріг у Черкас, уникнув сплати податків і бюжет не доотримав більш як 1,5 мільйона гривень.

Жінкам інкримінують частину 2 статті 367 ККУ (службова недбалість).

У Службі безпеки України інформують, що було укладено угоду на ремонт 17 вулиць за 19 мільйонів гривень. За договором перераховано 12,5 млн. СБУ встановило, що гроші було перераховані підконтрольним ділкам комерційним структурам. Потім гроші були конвертовані у готівку, а комерсанти у такий спосіб уникнули сплати податків.

Під час обшуків у службових кабінетах посадовців було вилучено первинну бухгалтерію, фінансову та платіжну документацію, яка доводить проведення оборудки.

Зазначимо, що у справі йдеться про договір із компанією “Лимож” та афілійовані з нею “Черкасишляхбуд-Плюс” та ​”Лиможiнвест“. Заява щодо ймовірного правопорушення була направлена представником ГО “Молода Черкащини” Артуром Чемирисом правоохоронцям ще 2 роки тому.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *