Двом вчителям із Черкащини можуть присудити премію Верховної Ради

Комісія Черкаської обласної ради визначилась із кандидатурами двох освітян, яким можуть присудити премії Верховної Ради.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської облради.

Серед працівників закладів загальної середньої освіти обрали вчителя математики ФІМЛІ Романа Барвінка.

Він родом із Чигирина. 11 років освітянин працює в ліцеї. Для забезпечення навчального процесу він використовує перспективні технології і новітні досягнення педагогічної науки. У роботі надає перевагу творчим методам, стимулює в учнів розвиток логічного мислення.

За період 2016-2022 років на II етапі Всеукраїнської олімпіади з математики має 33 переможці, на III етапі – 23 і на IV етапі – одного переможця. За підсумками ЗНО-2021, п’ять учнів Романа Леонідовича отримали 200 балів із математики.

Другий кандидат – Станіслав Кошолап. Він директор Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області, що розташований у Мокрій Калигірці. Це єдиний в області Центр, який об’єднує п’ять закладів освіти. Там навчаються 1 343 здобувачів освіти та працюють 282 особи.

Студенти цього закладу перемагали в конкурсах фахової майстерності: Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсуWorldSkills UKRAINE 2021, Всеукраїнського чемпіонату з перукарського мистецтва, макіяжу, нігтьової естетики “Кубок Києва”.

Директор закладу побудував ділове партнерство з 45 підприємствами регіону, на замовлення яких готують робітничі кадри за 15 напрямами підготовки.

Також читайте: Черкаських учнів запрошують на уроки з математики онлайн.

Оперативно повідомляємо про новини й повітряні тривоги. Наш вайбер-канал ТУТ

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.