Двох підозрюваних у справі вбивства Сергієнка відпустили під домашній арешт

C

Віктора Горбенка та Романа Недибалюка, що підозрюються у вбивстві черкаського журналіста Василя Сергієнка, відпустили під домашній арешт.

Про це повідомила адвокат Євгенія Закревська.

Городищенський суд Черкаської області відпустив під домашній арешт двох підозрюваних у справі вбивства Василя Сергієнка, що сталося у 2014 році. Загалом на лаві підсудних четверо підозрюваних: Мельник, Воронков, Горбенко та Недибалюк. Щодо ще одного фігуранта, Завражина, з минулого року діє застава.

Нагадаємо, у квітні 2014-го з подвір’я власного будинка в Корсуні-Шевченківському викрали журналіста і учасника Революції Гідності Василя Сергієнка. Його тіло, з ознаками катувань, згодом знайшли в лісі. За даними слідства, медійнику помстилися за професійну діяльність.

12 лютого 2019 року Апеляційний суд Черкаської області відправив «Справу Сергієнка» на розгляд у Городищенський районний суд.  До цього справу майже рік розглядала колегія Соснівського районного суду Черкас на чолі із суддею Пироженком. Утім ця колегія взяла відвід після відповідних клопотань усіх сторін процесу.

У березні 2019 року Городищенський райсуд Черкаської області залишив фігурантів справи  до 6 травня під вартою без права застави.

2 травня 2019 року Городищенський суд Черкаської області до 30 червня продовжив арешт Вадиму Мельнику, Володимиру Воронкову, Роману Недибалюку та Віктору Горбенку.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.