Двох вихованців “Черкаських Мавп” запросили до кадетської збірної України

Гравці команди “Черкаські Мавпи-06-ОСДЮСШОР” Максим Фесун та Володимир Анікін вперше запрошені до кадетської збірної України. Черкасці увійшли до списку 14-ох кращих гравців цієї вікової категорії.

Про це інформують в прес-службі клубу.

Володимир Анікін

Максим Фесун

З 26 липня по 5 серпня відбудеться табір кадетської збірної України. Під керівництвом Дмитра Шаламова та Володимира Піщікова чотирнадцять баскетболістів готуватимуться до нового сезону. Восени кадетська збірна України братиме участь у Європейській баскетбольній лізі. А ще через рік ці юнаки мають шанс поїхати на чемпіонат Європи U-16.

Відзначимо, що цьогоріч Максим Фесун і Володимр Анікін у складі команди “Черкаські Мавпи-06-ОСДЮСШОР” стали бронзовими призерами Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. Головний тренер команди Євген Ткаченко задоволений, що хлопців запросили до збірної.

Нагадаємо, що цього літа цілий ряд представників “Черкаських Мавп” представляє різні збірні України. Центровий Дмитро Скапінцев запрошений до національної збірної України. У таборі збірної України 3х3 працює гравець “Мавп” Нікіта Руслов. Гравці дубля Ігор Сергеєв, Юрій Романовський та Сергій Мельник були викликані до молодіжної команди України.
Владислав Єфименко, Аріна Фатнєва та Кіра Куроп’ятник займалися у юнацьких збірних України

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.