Зоомагазин Леопольд

Джуган розповіла, коли “запрацює” новий бюджет

Директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган розповіла у коментарі кореспонденту “18000” про бюджет, ухвалений сьогодні міською радою.

– Поки бюджет не містить капітальних видатків, окрім громадського бюджету. Тобто всі розпорядники коштів можуть розпочинати опрацьовувати проекти, які були проголосовані громадою на конкурсі, – говорить очільниця департаменту фінансової політики.

Серед змін, які були внесені до бюджету, називає збільшенння заробітної плати по КСНах.

– Внесені збільшення за рахунок зменшення бюджету розвитку. Це має ризики, що ми не зможемо робити капітальні видатки. У кінці минулого року виконком зменшив залучення до бюджету розвитку на 116 мільйонів і зараз рада – майже на 80 мільйонів. Тим самим забезпечивши видатки в повному обсязі на фінансову підтримку КП ЧЕЛУАШ та департаменту ЖКК, – говорить Джуган.

Окрім того, депутати проголосували за спрямування 1,5 мільйонів на видатки для забезпечення програми молодіжного кредитування в департаменті освіти. Півмільйона додали на виконнання забезпечення призову.

– Ще не маємо від розпорядника коштів усіх програм. Будемо сподіватися, що вони оперативно все підготують для того, щоб ми могли використовувати кошти міського бюджету, – говорить Джуган.

За її словами, по 1/12 місто буде жити ще, як мінімум, три тижні, відповідно до бюджетного законодавства. Адже всі рішення треба узгодити та підписати, а потім розпорядниками будуть здійснені всі зміни в кошториси та подані в казначейство.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *