Ефективність дерматокосметики у боротьбі з ознаками старіння*

Люди купують креми та лосьйони від зморшок в надії, що ці продукти можуть запобігти або повернути назад пошкодження, спричинені віковими змінами. І багато хто запитує: чи працюють вони насправді?

Відповідь не така проста: все залежить від інгредієнтів продуктів і від того, як довго ти їх використовуєш. Найвищу ефективність показує дерматокосметична продукція як засоби з потужними концентрованими формулами. Антивікова дерматокосметика на www.watsons.ua/ru/dermatokosmetika/antivozrastnoy-uhod/c/derma-anti-aging представлена ​​в широкому розмаїтті.

Креми від зморшок часто являють собою зволожуючі засоби з активними інгредієнтами, які мають додаткові переваги. Ці додані інгредієнти призначені для покращення кольору шкіри, текстури, тонких ліній та зморшок. Ефективність цих продуктів частково залежить від твого типу шкіри та активних інгредієнтів.

Однак тільки зволоження не може принципово поліпшити зовнішній вигляд шкіри з ознаками вікових змін. Такі засоби тимчасово роблять шкіру гладкою, роблячи менш помітними складки та зморшки, але для значних результатів необхідні активні компоненти, які працюють проти зморшок.

Ось загальні інгредієнти, які можуть покращити зовнішній вигляд шкіри, що старіє:

  • Ретиноїди

Цей термін використовується для сполук вітаміну А, таких як ретинол та ретиноєва кислота. Ці компоненти вже давно використовуються місцево для відновлення пошкодженої сонцем шкіри та зменшення тонких ліній та зморшок.

  • Вітамін С (аскорбінова кислота)

Вітамін С є потужним антиоксидантом, що означає, що він захищає шкіру від вільних радикалів нестабільних молекул кисню, які руйнують клітини шкіри та викликають появу зморшок. Вітамін С може допомогти захистити шкіру від сонячних променів та зменшити тонкі лінії та зморшки. До та між застосуваннями креми від зморшок, що містять вітамін С, необхідно зберігати таким чином, щоб вони були захищені від повітря та сонячного світла.

  • Гідроксикислоти

Альфа-гідроксикислоти (AHA) включають гліколеву, лимонну та молочну кислоти. Вони використовуються для видалення відмерлих клітин шкіри (відлущення). Регулярне використання продуктів з AHA готує шкіру на краще вбирання інших продуктів і стимулює зростання гладкої, рівномірно пігментованої нової шкіри.

Альфа-, бета-гідроксильні кислоти та нова форма, звана полігідроксикислотами, також показали свою ефективність у зменшенні тонких ліній та зморшок.

  • Коензим Q10

Цей інгредієнт може допомогти зменшити дрібні зморшки навколо очей та захистити шкіру від сонячних променів.

  • Пептиди

Ці молекули природно зустрічаються в живих організмах. Деякі пептиди здатні стимулювати вироблення колагену і, як було показано, покращують текстуру шкіри та зменшують утворення зморшок.

  • Ніацинамід

Як потужний антиоксидант, ця речовина пов’язана з вітаміном B-3 (ніацином). Це допомагає зменшити втрату води у шкірі та може покращити її еластичність.

*Опубліковано на правах реклами 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.