Екс-депутата Черкаської міської ради взяли під заставу у 10 мільйонів гривень

Вищий антикорупційний суд обрав Олегу Гладковському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 15 грудня та визначити йому заставу у розмірі 10 623 130 грн.  

Про це інформує “Громадське“.

Таким чином суд відхилив клопотання захисника Гладковського та частково задовольнив клопотання НАБУ. Застава може бути внесена підозрюваним чи іншою юридичною чи фізичною особою.

Світлина від Evgeny Istrebin.

У разі внесення застави на Гладковського буде покладено обов’язок прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді чи суду за першою вимогою, не залишати територію Київської області без дозволу вищевказаних посадових осіб, здати на зберігання свій паспорт громадянина України, паспорти для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд за територію України,  утримуватися від спілкування зі свідками, визначеними детективами, а також носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, колишній перший заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олег Гладковський намагався вилетіти з України, його не випустили.Він був затриманий НАБУ.

Прес-служба корпорації “Богдан” заявила, що Гладковський повинен був вилетіти на відкриття виставки Bus world 2019 до Брюсселю, а не намагався залишити Україну.

Гладковський оголосив голодування.

Як писав 18000, Олег Гладковський довгий час був неформальним «куратором» черкаського осередку «Блоку Петра Порошенка».

Він очолював передвиборчий штаб Петра Порошенка на Черкащині у 2014 році. Гладковський, ще маючи прізвище Свинарчук, був депутатом Черкаської міської ради від ВО «Солідарність». 1 липня 2014 року він склав повноваження.

З 2005 до 2014 він очолював корпорацію «Богдан», що має завод у Черкасах. На цю посаду він повернувся у 2019, коли пішов із РНБО.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.