Екс-міліціонера, якого затримали із тоннами риби та майже мільйоном, раніше вже судили

Вчора у ГУНП в Черкаській області повідомили про масштабне затримання угрупування, що займалося незаконним виловом риби. За версією поліції, організував протиправну діяльність колишній працівник правоохоронних органів. Як з’ясував 18000, йдеться про Руслана Мельника.

Свого часу Мельник працював у черкаському УБОЗі УМВС. Він був оперуповноваженим в ОВС відділу боротьби з організованими групами і злочинними організаціями.

Згідно з інформацією із бази Громадського земельного контролю, у 2011 році він був притягнений до відповідальності за двома статтями кримінального кодексу: зловживання владою та службовим становищем та незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та незаконний збут психотропної речовини, вчинений за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах.

Його було засуджено на 8 років позбавлення волі з конфіскацією частини майна з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах протягом 2 років та позбавлянням спеціального звання старшого лейтенанта міліції.

На сьогодні Мельник зареєстрований як ФОП. Основний вид діяльності – прісноводна аквакультура.

Також на сьогодні він є співвласником ПП “Інститут з питань іхтіології”, що в свою чергу є засновником ГС “Перша рибна біржа” та “Спілки рибодобувних підприємств Черкаської області”.

Нагадаємо, згідно з інформацією поліції, колишній працівник органів внутрішніх справ та 9 його спільників організували незаконний видобуток риби на території Кременчуцького водосховища, а також подальший її збут. Діяли зловмисники під прикриттям офіційно зареєстрованого приватного підприємства.

Сьогодні Придніпровський райсуд Черкас обиратиме запобіжні заходи фігурантам справи. Початок засідання о 10-й годині.

коментарі
1 Коментар
  1. ГУЧНІ ВИКРИТТЯ І ЗАТРИМАННЯ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ ТИМ, ЩО ФІГУРАНТИ КОРУПЦІЙНИХ СКАНДАЛІВ КІРОВОГРАДРИБООХОРОНИ АНАТОЛІЙ ЛЕВЧЕНКО і ОЛЕКСАНДР ЛОГВИНЕНКО ПРОДОВЖУЮТЬ “ПРАЦЮВАТИ” ПІД “ДАХОМ” НОВОСПЕЧЕНОГО В.О. КЕРІВНИКА КІРОВОГРАДСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ?
    ЯК ВИ ДУМАЄТЕ НАВІЩО ЇХ НЕДБАЙЛО О.С. ПОВЕРНУВ В РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ?

    28.11.2017 року працівниками Управління захисту економіки в Кіровоградській області, в Світловодському і Онуфріївському районах, за матеріалами досудового розслідування, що перебувають у провадженні відділу СУ ГУНП в Кіровоградській області внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12017120000000168 від 09.10.2017 р. за фактом того, що з початку 2017 року службові особи на чолі з начальником відділу ОВБР Кіровоградрибохорони Ціленко Т.Л. завідуючого сектором оперативної роботи Левченком А.В. на території Світловодського та Онуфріївського районів Кіровоградської області, організували на Кременчуцькому водосховищі незаконний вилов риби та її реалізацію, чим заподіяли істотну шкоду рибному господарству України.

    Управлінням захисту економіки в Кіровоградській області ДЗЕ Нацполіції було проведено ряд обшуків в м. Світловодську у користувачів водних біоресурсів Світловодського і Онуфріївського районів.

    Обшуки пов’язані з викриттям в організації корупційних схем та “кришування” браконьєрів працівниками Кіровоградрибоохорони завідуючого сектором оперативної роботи Левченко А.В.і головного державного інспектора Логвиненко О.В. на чолі з начальником ВВБР Ціленко Т.Л.

    Під час обшуків вилучено забороненні знаряддя лову та водні біоресурси близько – 30 т. Також отримані підтверджуючі свідчення стосовно корупцйної діяльності Ціленко Т.Л. і Левченко А.В.
    https://zakononline.com.ua/court-decisions/show/71182459?fbclid=IwAR07aKK2X8LI54fy2sQif7ohmc4wccKKPUW_hedTqeD3rox8Rb5L-D7dQ0Q

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *