Колишній правоохоронець організував масштабний незаконний збут риби на Черкащині (ФОТО)

На Черкащині викрили угрупування, що під виглядом підприємства займалося незаконним збутом риби. У чоловіків вилучили пів мільйона гривень та 17 тисяч доларів, здобутих за допомогою такого “бізнесу”.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП України в Черкаській області.

Колишній працівник органів внутрішніх справ та  дев’ять його спільників організували незаконний видобуток риби на території Кременчуцького водосховища, а також подальший її збут. Діяли зловмисники під прикриттям офіційно зареєстрованого приватного підприємства.

У кожного з учасників угрупування були чітко розподілені ролі та напрям діяльності: робота з браконьєрами, закупівля незаконно виловленої риби, безпосередній її вилов та оптовий збут. За добу обіг риби становив декілька тонн.

Правоохоронці провели серію обшуків за місцем проживання фігурантів та в місцях зберігання й перероблення риби. У чоловіків  виявили близько 40 тонн риби, понад 80 кілометрів риболовецьких сіток, “чорну” бухгалтерію, професійні електролови, незареєстровану зброю, автомобілі, човни, майже півмільйона гривень та 17 тисяч доларів США.

Зараз вирішується питання про оголошення фігурантам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України — незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, вчинене групою осіб за попередньою змовою.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.