Екс-прокурор взявся за закупівлі в міському департаменті освіти

Колишній працівник однієї з місцевих прокуратур Черкаської області Денис Бобер став уповноваженим із публічних закупівель департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Інформація про це розміщена на сайті Прозорро.

Крім того, факт призначення підтвердив і сам Бобер у коментарі виданню “18000”. До повноважень уповноваженого входить проведення процедур закупівель департаментом освіти. 

Минулоріч Денис Бобер був головою однієї з окружних виборчих комісій під час президентських виборів і працював у адвокатській кампанії “VIB & Company”, пов’язаній із низкою люстрованих топ-прокурорів області часів Віктора Януковича. Саме ця компанія своїми кадрами забезпечувала діяльність виборчих комісій представниками в області від тоді ще кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Станом на сьогодні Черкаською місцевою прокуратурою протягом вже тривалого часу розслідується низка кримінальних проваджень за фактом можливих зловживань з боку чиновників департаменту освіти під час здійснення публічних закупівель, зокрема продуктів харчування для дошкільних навчальних закладів. 

 Детальніше про те, як освітяни здійснюють закупівлі, читайте тут і тут

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.