Екс-прокурори з люстраційного списку представлятимуть Зеленського у виборчих комісіях

Екс-заступник прокурора Черкас Михайло Буджерак та його колеги по адвокатському об’єднанню «Віб енд компані» за поданням кандидата в президенти Володимира Зеленського потрапили до складу окружних виборчих комісій.

Сам Буджерак представлятиме Зеленського у виборчій комісії 197-го округу, його колега Гліб Сидоров на окрузі №196, а Денис Бобер – на 195-му окрузі.

У 2014 році Буджерак та Гліб Сидоров (працював слідчим в обласній прокуратурі) були зараховані активістами до “люстраційного списку”.  Окрім того, слідчі інкримінували Буджераку  ч. 1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення), ч. 1 ст. 372 (Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності) КК України. За інформацією слідства, 23-24 січня 2014 року він притягнув до кримінальної відповідальності завідомо невинних осіб. Мова йде про осіб, затриманих під час штурму Черкаської ОДА.

У травні минулого року Придніпровський райсуд виніс вирок, яким визнав Буджерака невинуватим. Нині справа перебуває в апеляційній інстанції.

Директором АО «Віб енд компані» значиться Володимир Вегера, що свого часу був першим заступником прокурора області. У жовтні 2014 року він був звільнений відповідно до Закону України “Про очищення влади” разом із обласним прокурором Віктором Миколенком.

Нагадаємо, центральна виборча комісія утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів президента України, які відбудуться 31 березня. Зокрема, на Черкащині утворено 7 окружних виборчих комісій.

коментарі
3 Коментарі
  1. Михайло Буджерак професійний юрист і порядна людина. А ціну тітушкам, які тепер звуться активістами, ми всі знаємо.

  2. Хлопці професійні юристи, тому вам і заздрісно комуняки.

  3. Хлопці професійні юристи, тому ви і заздрите

    Професійні юристи. Знаю їх по роботі в прокуратурі і в адвокатурі. Завжди прийдуть на допомогу.
    комуняки.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *