Екс-заступник голови Черкащини задекларував зарплату у Арсенюка і 300 тисяч доларів дружини

Колишній заступник міністра соціальної політики та екс-заступник голови Черкаської ОДА Борис Лебедцова подав декларацію за 2022 рік.

У звітний період він ще обіймав посаду у Кабміні до червня 2022 року.

Згідно з декларацією, сам Лебедцов орендує квартиру в Черкасах, у спільній власності дружини – земля та дві квартири у Черкасах.  Лебедцову належить Volkswagen Passat, а дружині – NISSAN X-TRAIL та  Hyndai HD65.

За півроку він отримав 388 897 гривень зарплати в міністерстві. Також ще 165 817 грн у дитячому центрі “Молода гвардія”, де на сьогодні директором є батько нардепа-слуги Олега Арсенюка – Олексій Арсенюк.

Борис Лебедцов вказує, що зберігає 27 500 доларів, а його дружина Любов Пироженко – 300 000 доларів. Згідно з декларацією, Пироженко кінцевий бенефіціар низки підприємств: ТД “Наші двері” (за 2022 рік вказують 0 гривень доходу), товариства “Раніон” (98 400 за 2022 рік) товариство “Есентай” (0 грн доходу за 2022), “Петрострейд” (0 грн за 2022 рік) та “Сонячна зірка Буковини” (звітність відсутня).

Свого часу Лебедцов був перший заступником голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка. До того він був депутатом Черкаської міської ради. Обирався від “Фронту змін” та згодом поповнив ряди фракції “Партії Регіонів”, де його колегою був все той же Олексій Арсенюк.

Після виборів у 2015 році Лебедцов деякий час виконував обов’язки директора комунального підприємства “Готель Дніпро”. З його іменем пов’язаний скандал довкола спроби забудувати багатоперхівками частину Соснівки.

Лебедцова пов’язують із депутатом від партії “Слуга Народу” Артемом Культенком, у якого він працював директором одного з підприємств.

Про Культенка, Лебедцова та зміну голови Черкаської ОДА читайте в матеріалі нашого видання – “Губернатор пішов – хай живе губернатор“.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Какое на*уй “дружини”? Может ещё прабабушка дала? Махинаторы хреновые..на фронт вас гнать надо!!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *