Ексдепутат очолив черкаський комунальний кінотеатр

Артур Акопян

Колишній депутат Черкаської міської ради та експосадовець департаменту вуличної інфраструктури та екології Артур Акопян став директором комунального кінотеатру “Україна”.

Інформацію про це “18000” підтвердили у черкаській мерії.

Акопян подав декларацію кандидата на посаду директора 2 червня, а вже за два дні він почав працювати керівником комунального об’єкта відповідно до підписаної міським головою Анатолієм Бондаренком угодою.

У коментарі “18000” профільна заступниця Бондаренка Анастасія Чубіна зазначила, що термін угоди, як і для інших керівників – на один рік.

– Перед Акопяном ставлять завдання зробити кінотеатр максимально ефективним і таким, що потребує якомога менше бюджетних коштів. Також ще одне завдання – це оренда приміщень закладу за ринковими цінами, – розповіла Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, попередню багаторічну директорку муніципального кінотеатру Валентину Слуцьку затримали під час отримання нібито хабаря від одного з підприємців, який мав цікавість до площ комунального закладу, розташованого у самому центрі Черкас.

Ексдиректорці вже обрали запобіжний захід у вигляді застави, а також її відсторонили від посади. Після цього Слуцька офіційно звільнилася. Як і Артур Акопян вона була депутатом місцевої ради, втім ще у скликані 2010-2014 років, після цього до ради не обиралася.

Артур Акопян був одним із депутатів місцевої ради попереднього скликання, до якої обирався за списком партії “Укроп”, втім згодом покинув її та увійшов до пулу депутатів “підконтрольних” теперішньому першому заступнику міського голови Сергію Тищенку.

За свою лояльність та залученість до промерської більшості у ті роки Акопян після завершення університету одразу був призначений на одну з посад спочатку у департаменті житлово-комунального комплексу, а потім у новостворений департамент вуличної інфраструктури.

На попередніх виборах Акопян намагався переобратися до лав місцевої ради вже за списком політичної сили “За майбутнє”, втім голосів йому не вистачило. Попри це він зберіг посаду у мерії і тепер, фактично, пішов на підвищення.

Заступниця мера Черкас Анастасія Чубіна охарактеризувала його як “молодого та прогресивного”. 

Також читайте: Яка заробітна плата директорів комунальних підприємств у Черкасах?

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
2 Коментарі
  1. “молодого та прогресивного казнокрада”, – зазначила Анастатія Чубіна.

  2. Коли і де проходив конкурс на посаду директора? КП “КІНОТЕАТР “УКРАЇНА” комунальне підприємство в галузі культури. ЗУ «Про культуру» п.1 ст. 21-1: Керівником державного чи комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *