Енергетики Черкащини допомагали з відновленням електромереж на Миколаївщині (ФОТО)

Енергетики на Миколаївщині

Черкаські енергетики знову долучилися до відновлення енергомереж Миколаївщини. Цього разу руйнування спричинила негода. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкасиобленерго.

Енергетики працювали протягом семи днів. За словами технічного директора підприємства Павла Солохи, у команду енергетиків з семи операторів системи розподілу увійшли майже три десятки працівників Черкасиобленерго.

– Наше товариство долучилося до подолання наслідків негоди в північному та північно-східному районах Миколаївщини. Внаслідок негоди сталось значне пошкодження ліній електропередач, зруйновані опори та пошкоджені силові трансформатори. Для ліквідації цих наслідків ми відрядили чотири бригади розподільних мереж в складі 27 працівників, – пояснив Павло Солоха.

Лінії електропередач у льоду

До ремонту були залучені енергетики з Уманщини, Монастирищини, Звенигородщини, Городищини та Черкас. Було задіяно чотири автовишки, чотири бригадні автомобілі та дві бурильно-кранові установки.

Зазначають, що спеціалісти працювали цілодобово, адже негода повалила понад три сотні опор, пошкодила майже тисячу ізоляторів.

– Наша задача була попіднімати лінії і дати населенню електроенергію.  Ремонтували лінії 10-0,4 кВ, замінювали пошкоджені траверси, проводи. Здійснювали заміну ізоляторів, – прокоментував майстер монастирищенської філії Володимир Свентозельський.

Робота черкащан на Миколаївщині

Енергетикам довелося їздити по бездоріжжю, допомагали їм рятувальники.

– Поки відновлювали півтора кілометра лінії 10 кВ, встановлювали опори, то працювали і до третьої ночі, – пригадав майстер городищенської філії Леонід Кужільний.

За словами голови правління Черкасиобленерго Олега Самчука, минулоріч близько півроку черкащани допомагали енергетикам Миколаївщини відновлювати енергомережі після російських атак. Були задіяні 36 бригад, а це майже 150 черкаських електромонтерів та майстрів з усіх філій та відокремлених структурних підрозділів.

Також читайте: У Міненерго заявили про перевірки надання броні після випадку в Черкасиобленерго.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *