Фаворит сільради без тендера отримає від неї ще мільйон на дороги з коштовним асфальтом

Паланська сільська рада, що на Уманщині, уклала сім прямих угод на поточні ремонти доріг. Послугу має надати підприємець Давит Саакян.

Чотири угоди стосуються села Піківець, де мають бути відремонтовані вулиці Шевченка, Робітнича, Уманська, Козацька, Піонерська та Шкільна. Загальна вартість угод – більше 550 тисяч гривень.

Ще три угоди стосуються села Родниківка, де відремонтують вулиці Шевченка, Гайдамацьку та Київську. Усі договори на 199 тисяч гривень.

Підрядник заклав вартість асфальту дрібнозернистого Б1 для села Піківець по 5150 гривень за тону, а для Родниківки по 5747 грн\т. Для порівняння у Черкасах комунальники купують аналогічний асфальт за 5043 грн\т, у Смілі4400 грн\т.

Кошторисні розрахунки затверджені розпорядженням сільради за підписом голови Руслана Яремчука. До цього Яремчук був сільським головою Родниківки, де він і проживає. Він представник партії «Свобода».

ФОП Давит Саакян бере участь у торгах із 2018 року. Найбільше угод – на 4,7 млн грн він має якраз із Паланською громадою. 

Як писав 18000, ремонт дороги в селі на Черкащині віддали новоствореному ФОПу без тендера, пославшись на воєнний стан.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі
    1 Коментар
    1. Будь ласка, не пишіть “коштовна” дорога, “коштовна” картопля. Коштовною може бути прикраса, обручка, каміння. Якщо на ремонт дороги витрачається багато коштів це багатовартісний ремонт…

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *