Фахівці “швидкої”, що виїжджали на підозри COVID-19, отримали надбавку в розмірі 300%

Працівники Обласного центру екстреної медичної допомоги, що виїжджали на підтверджені виклики підозри на коронавірус, отримали за березень надбавку до зарплати в розмірі 300%. 

Про це під час пресконференції повідомив директор Обласного центру екстреної медичної допомоги Ігор Фесун.

За його словами заробітна плата та премія у розмірі 300% ставки за березень виплачена фахівцям, що виїжджали на підозру коронавірусної інфекції, яка підтверджена документально.

Крім цього, за квітень премію в розмірі пів ставки виплачено усім виїзним фахівцям відповідно до відпрацьованого часу. Бригадам, що виїжджали на підозри від 1 до 3 разів виплачено 0,75% від ставки, бригадам, що виїжджали на підозри понад 3-х разів – премія у розмірі ставки.

– Обласна рада виділила достатньо коштів для цього. Окрім заробітної плати, ми вже виплатили працівникам премію у розмірі від пів ставки до ставки за квітень, – зазначив Ігор Фесун. – Також на квітень сьогодні ми підписали договір із НСЗУ на виплату премії 300% бригадам, що виїздили на підтверджений випадок коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, із початку карантину бригади “швидкої” області 430 разів виїжджали на виклики, пов’язані з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.