Фахівці створили новий дизайн для картки містянина. Запитують думку черкасців (ФОТО)

Жителі Черкас Денис Кулініч та Дмитро Мороз створили новий дизайн картки містянина. Якщо розробка сподобається черкасцям, вони готові безкоштовно надати свої проєкти для реалізації. 

Із пропозицією продемонструвати свою ідею місту черкасці звернулися до “18000”.

За словами одного з розробників дизайну, засновника студії дизайну “Strivence” Дениса Кулініча, новий дизайн карти містянина створений на благодійній основі. Денис Кулініч каже, що ідея створення дизайну з’явилась одразу, коли він побачив існуючий проєкт картки. На презентованій світлині – зображення Палацу одружень та додаткові елементи. 

– Настільки я знаю, те що представлено – це єдине, що презентувала влада як візуальну концепцію картки містянина. А з практики знаємо, що потім так воно буде втілено. Мною рухає відчуття несправедливості, коли влада вирішує щось без погодження з громадою, коли презентують “дизайн” картки містянина, а насправді там немає ніякого дизайну. Вам будь-який досвідчений дизайнер це підтвердить, тому що поставити фотографію, а на ній розмістити логотипи і в місцях, де погано читається, просто додати білу лінію та продублювати ромб в трьох кольорах, – це не робота дизайнера, – вважає Денис Кулініч.

Карта містянина

Дизайн, запропонований владою Черкас

Розробники використали елементи вже відомої містянам айдентики бренду Черкащини, над якими працювала команда ІТ ініціативи GeekHub, зокрема, Олег Білий та Дмитро Буланов.

– Ми не звертались до них, ми не витрачали багато часу і зробили декілька десятків композицій, відібрали з них найкращі, чим хотіли лише показати, який би вигляд мала ця картка, якби застосували професійний підхід. Ба більше, я вважаю, цим повинен займатись той, хто саме розробляв айдентику. Я з Дмитром тут тільки для того, щоб привернути увагу на “проблемну ділянку”, – пояснив Денис Кулініч.

Варіант 1

Варіант 1

Варіант 2

Варіант 2

Варіант 3

Варіант 3

Чоловік розповідає, що хотів, аби дизайн картки містянина був якісним. Тому разом із колегою готові надати розроблені варіанти міській владі безкоштовно, якщо вони сподобаються жителям Черкас і будуть затверджені розробниками айдентики.

Варіант 4

Варіант 4

Варіант 5

Варіант 5

Варіант 6

Варіант 6

Нагадаємо, на початку липня цього року черкасцям показали один із варіантів макету картки містянина. Про її створення в місті почали говорити ще минулого року. Тоді йшлося про те, що картка надаватиме черкасцям низку привілеїв, зокрема пільги на відвідування заходів у комунальних закладах, знижки у певних торговельних мережах чи закладах харчування.

Наразі роботу діджитал-проєкту не запущено.

Підписуйтеся на новини “18000” у вайбері. Нас уже більше 5900!

коментарі
11 Коментарів
 1. Варіант 6

 2. Варіант 4, 6

 3. Дно банк

 4. Дизайн, запропонований владою Черкас та без надпису МТВ банк.

 5. Варіант 1.
  Один сидить за столом, а другий рачки лізе під стіл

 6. Зображення історичної споруди… роздуми, нажаль у міста відсутні сучасні публічні будівлі, які могли бути візитною карткою. ВАРІАНТ 1, 4.

 7. 👍👏

 8. Дизайн №1 (Кобза несе баскетбольний м’яч) – непоганий, тільки до чого там Сфінкс?
  Варіант №2 (“Дирижабль падає у Кременчуцьке водосховище”) надто депресивний. Категоричне “ні”.
  Варіант 3 (“Чайку, що летить до Сонця, збивають помідорами”) – те ж саме. Птічку жалко.
  Варіанти 4,5 (з – вибачте! -ду*пою) – зовсім не фонтан. Тим більше, в кольорах прапора держави-агресора. Це ж як????
  Варіант №6 (“Князь Святослав у ролі пітчера”) – непоганий, тільки ж у Черкасах ніхто не грає у бейсбол, бейсбольного поля в нас нема, та й князь Святослав ніколи не бував у нашому місті.
  Одним словом, нічого для картки “містянина” я порекомендувати не можу.

 9. Варіант 6 дуже подобається

 10. Який дизайн??? Бидло все робить щоб відтягнути введення карточки!

 11. Подобається варіант №4

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *