ФДМУ виставив на приватизацію приміщення колишнього магазину в Каневі

Приватизація державного майна проходить виключно через онлайн-аукціони на “Прозорро.Продажі”. Вона дозволяє дати друге життя нерухомості, що не використовується, й наповнити держбюджет.

Шукаєте приміщення для власного бізнесу у Черкаській області? У Каневі виставили на приватизацію колишній магазин “Малятко” на вулиці Шевченка, 47. На цьому місці можна відкрити магазин, офіс, відділення банку, пошти тощо. 

Загальна площа — понад 380 квадратних метрів. Приміщення розташоване на першому поверсі 9-поверхового будинку та пустує з 2019 року. 

Об’єкт потребує ремонту, зокрема, інженерних комунікацій. Є електрика, холодна вода, водовідведення. Централізоване опалення відключене. 

Стартова ціна продажу — понад 24 тисячі гривень. Охочі придбати колишній магазин можуть подавати свої заявки до 17 червня. Аукціон відбудеться 18 червня.

Приватизація в Каневі

Чому варто обирати “Прозорро.Продажі”?

Для держави мала приватизація — це можливість збільшити надходження до бюджету через ефективне управління майном. Зароблені кошти можна спрямувати на підтримку Сил оборони. Так, з вересня 2022 року від приватизації державного майна через “Прозорро.Продажі” вдалось залучити 5,7 мільярда гривень.

*Реклама

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *