Директору черкаської лікарні вручили підозру

17 вересня на сайті Черкаської місцевої прокуратури з’явилася інформація про те, що одному з керівників закладів охорони здоров’я м. Черкаси вручено підозру за скоєння злочину, передбаченого ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість. 

Слідство правоохоронці ведуть за фактом придбання коштом місцевого бюджету вживаного обладнання для комунального медичного закладу Черкас.

Згідно із даними досудового розслідування, очільник медзакладу через неналежне виконання своїх службових обов’язків допустив закупівлю за бюджетні кошти вживаних медичних виробів. Під час процесу закупівлі не здійснювалася перевірка передбачених законодавством документів та якості виробів. Унаслідок цього комунальний заклад зазнав збитків у розмірі понад 2,2 млн гривень.

17 вересня директору медичного закладу повідомили про підозру за ст. 367 Кримінального кодексу України.

По темі

  коментарі

  3 Коментарі

  1. давно пора . и не только ему

  2. Дуже дивно, що такими справами доводиться займатися слідчим райвідділу, навіщо тоді всі ці дбр та інші незрозумілі контори?

  3. У любого главного рыльце в пушку, но есть особо бородатые: Зеленько и Парамонов. Эти уже откупались, и не раз. Просто у наших органов отсутствуют фаберже.

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.