Фігуранти “дорожнього” криміналу відремонтують найпроблемнішу вулицю Сміли

29 серпня Служба місцевих доріг у Черкаській області розмістила повідомлення про намір укласти договір з ТОВ “Євробуд-індустрія” на поточний середній ремонт вулиці Соборна в Смілі.

Інформація про це розміщена на порталі Dozorro.

Зазначений ремонт дорожники розділили на дві закупівлі з приблизно однаковою вартістю – 6 830 626 грн та 6 830 789 грн. 

Переможцем обох закупівель стало підприємство ТОВ “Євробуд-індустрія”, зареєстроване в Черкасах, бенефіціарним власником якого є Абрамян Рубик Паргерович. Обидві ділянки переможець готовий відремонтувати за 6,45 млн гривень.

Єдиним конкурентом ТОВ “Євробуд-індустрія” в обох випадках було ще одне черкаське підприємство ТОВ “Колтех-транс”, що належить Сергію Колісніченку. В минулому році саме це підприємство здійснювало ремонт першої черги вулиці Соборна. 

Відповідно до договору, роботи мають бути завершені до кінця року. Матеріали для будівництва підрядник обіцяє доставляти з Києва, про що свідчать відповідні транспортні схеми.

Всього протягом 2018-2019 років підприємство отримало 170 різних дорожніх договорів вартістю понад 700 млн гривень по всій Україні. Зокрема договорів на більше аніж 500 млн гривень підприємству дісталось від дорожників на Закарпатті. Черкаські дорожники уклали з  ТОВ “Євробуд-індустрія” вже 104 різних договорів на понад 120 млн гривень. Про це свідчить інформація з порталу “Дозорро

Відповідно до договорів оренди, поданих “Євробуд-індустрія” в складі власної тендерної пропозиції, частину техніки підприємства орендують у ТОВ “СПМК-17”, що належить Армену Амірханяну, підприємцю, пов’язаному з відомим у сфері підприємством “Дорлідер”, а також рідним братом ще одного відомого в галузі “гравця” Араіка Амірханяна, що кілька років успішно займаючись тендерним тролінгом дорожних закупівель, зносячи “заточки” дорожників під своїх виконавців по всій Україні.

Сам же переможець також фігурує у низці кримінальних проваджень, відкритих за фактом освоєння коштів Дорожнього фонду та інших видатків на ремонт та утримання доріг області. Зокрема, ще наприкінці минулого року слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Національної поліції в Черкаській області вручили підозру директорці підприємства за можливе заволодіння бюджетними коштами у розмірі 120 тисяч гривень під час поточного ремонту вулиць у селі Балаклея Городищенського району. Тоді Юлії Геращенко, директорці підприємства, було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Судовий розгляд цієї справи триває.

Нагадаємо, що через стан вулиці Соборна, яку і ремонтуватимуть черкащани, в місті неодноразово відбувалися пікети та акції.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.