Фігуранти криміналу з Лисянки проектують реконструкцію Долини троянд (ФОТО)

У мережі опублікували ескізи проекту реконструкції черкаської Долини троянд. Автором графічної частини проекту є відомий черкаський скульптор Роман Турецький.

Натомість сам проект виконало підприємство “ВОДБУД”.

Цю інформацію 18000 підтвердив заступник директора КП “Дирекція парків” Володимир Стойко.

За даними системи Прозорро, вартість проекту – майже 163 тисячі гривень. Усього ж на реконструкцію Долини троянд у бюджеті розвитку передбачено 3 млн гривень.   

ПП “ВОДБУД” зареєстроване в селі Босівка Лисянського району.

Підприємство та його посадові особи фігурують у кримінальному провадженні, пов’язаному із розкраданням коштів екологічного фонду обласного бюджету.

Місце, де за юридичною адресою має бути “ВОДБУД”. Фото Олександра Безпрозванного

Відповідно до судових ухвал, підприємство зареєстроване за неіснуючою адресою, а його керманич Михайло Корчман фактично самостійно ніякої підприємницької діяльності не здійснює.

Опублікований ескіз уже встиг отримати критику з боку користувачів соцмереж, а також громадських активістів. Зокрема, через відсутність публічного обговорення на етапі створення проекту.

“Я думаю, що вони може й питали якихось спеціалістів. Але правда в тому, що питати треба не тих, хто доріжки проектує, а тих, хто там гуляє! Тоді гроші витрачатимуться туди, де є справжні потреби, або принаймні треба пояснювати, чому так? Для чого затіяли реконструкцію і чому саме доріжки?” – обурюється очільниця ГО “Молода Черкащина” Вікторія Феофілова.

За словами директора КП “Дирекція парків” Андрія Кучі, нині проект проходить експертизу.

 

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. А пляж, рядом с “Долиной Роз”? Вся прибрежная зона Днепра, грязная,неубранная, два зонтика на весь пляж! Зато частных шашлычных на четверть пляжа.)) Как-то выборочно всё происходит, если проект дорогостоящий, тогда он интересен. Если вопросы по благоустройству территории, тогда людей не слышат, на приём к Меру попасть невозможно. Но может сейчас, перед выборами ))

  2. После экологической проблемы в р.Рось, качество воды проверяют? Нигде нет данных! А дети купаются.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *