Фільм-маніфест про SUP-рух презентували у Черкасах (ВІДЕО)

Короткометражну стрічку про мандрівки, свободу, спорт і філософію SUP-руху презентували у Черкасах. Показ фільму символічно відбувся на пляжі Митницький, де розташована перша Черкаська SUP-станція – тренувальна база черкаських сап-веслувальників і місце, де кожен охочий може спробувати стати на SUP-борд.

Ідейниками та виконавцями стали активісти команди Dnipro SUP Team разом із місцевим кінопродакшеном Filmar. Стрічку знімали на всій території Черкащини, частково – в Україні, Італії та Швейцарії. Знімальний процес зайняв майже два роки, монтаж фільму – близько року.

– Це наша свобода – і ми нею ділимося з усіма вами. Це те, що палає в наших серцях і дає надію на краще майбутнє для наших дітей. Це і спорт, і філософія одночасно. SUP – це про красу, команду, любов і про єдність. Для нас SUP – не про гроші, а про ком’юніті, що розвиває Черкащину. Саме тому ми плануємо прокласти туристичні водні стежки, заснувати дитячу школу, розвивати сап-спорт і туризм, – наголошує голова Черкаської обласної федерації SUP-веслування та серфінгу і співзасновник Dnipro SUP Team Любомир Коломієць.

Засновник кінопродакшену Filmar Євген Артеменко “поважно” зазначив, що під час зйомок фільму не постраждала жодна жива істота. У халепу втрапив лише дрон, який згодом довелося реанімувати всією сап-родиною.

– А якщо серйозно: “Ми є більше ніж я” – це справді фільм-маніфест про те, яким ми бачимо наше життя, нашу країну, як сильно прагнемо до того чудового поняття “душевність”. І наша команда рада була долучитися до створення такої стрічки, адже це теж про нас, – говорить Євген.

Фільм “Ми є більше ніж я” задекларував цінності команди, об’єднав людей різного віку й професій і дав старт подальшої роботи над проектами Черкаської обласної федерації SUP-веслування та серфінгу й запросив усіх на Черкаський SUP Fest уже 18 липня на території пляжу “Живчик”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.