Фільм про Маріуполь зібрав у Черкасах аншлаг

зал кінотеатру

У Черкасах благодійний показ документальної стрічки “20 днів у Маріуполі” зібрав аншлаг, зала на 500 глядачів була переповнена. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці кінотеатру “Україна”.

“Великий зал кінотеатру, розрахований на 500 місць, був переповнений і багато глядачів дивились фільм, стоячи у проходах”, – йдеться у повідомленні.

Перед показом капеланська служба 156 батальйону 118 ТрО оголосила про збір коштів. Їх, за словами помічника капелана Миколи Макухи, спрямують на допомогу родинам військових, які загинули, перебувають у полоні, або зникли безвісти.

– Зібрали більше 10 тисяч гривень, але цікавіше, що було майже 90 донаторів. У нашій соціальній програмі важлива не тільки сума, а й кількість людей, які долучитися до підтримки тих родин, які втратили рідних на війні, – розповів “18000” помічник капелана 156 батальйону 118 ТрО Микола Макуха.

Долучитися до підтримки ініціативи капеланської служби можна ТУТ.

Як писав “18000“, у кінострічці “20 днів у Маріуполі” йдеться про воєнні злочини російських окупантів у Маріуполі. Фільм зроблено у співробітництві Associated Press та американських документалістів з Frontline. Режисер – український фотожурналіст і військовий кореспондент Мстислав Чернов. Також до створення фільму долучилися фотограф Євген Малолєтка та продюсерка й журналістка Василіса Степаненко.

Матеріал для фільму відзнято під час перших днів облоги Маріуполя. Близько 10 % відео та фотографій вдалося відправити з єдиної точки міста, де був мобільний зв’язок. Близько 30 годин фільму вивезли гуманітарними коридорами.

Також читайте: Мистецьку серію фотоколажів презентують у Черкасах.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *