Сценарій фільму “Пекельна Хоругва, або Різдво козацьке” отримав премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. 

Про це повідомив уманський казкар Сашко Лірник, який написав сценарій до кінострічки.

Сценарій казки “змагався” в номінації “Кінотвори для дітей та юнацтва”. Окрім “Пекельної Хоругви”, на здобуття премії подавалися науково-популярний фільм “Геракл – герой України/Heracles: a person and myths”, ігровий фільм “Легенда Карпат”, фільм-казка “Тільки Диво”, короткометражний фільм “Ромка та Юлька”, анімаційний фільм “Цар Плаксій і Лоскотон”, анімаційний фільм “Як розвеселити Самотність” та анімаційний фільм “Віктор_Робот”.

Нагадаємо, “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” розповідає про козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу. За сценарієм, Чорт укладає парі зі Святим Петром, що зможе полонити і утримати до Різдва найкращого і найхоробрішого козака Семена. Так, Чорт отримає можливість знищити весь козацький рід на землі. Однак на відважного козака не діють чари і його неможливо залякати чи купити.

Додамо, кіноказка матиме продовження “По сліду вовка”. В основу сценарію ляжуть дві казки Сашка Лірника “Соляна дорога” та “Козацька розвідка”.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.