Зоомагазин Леопольд

Фірма-новачок із пропискою у квартирі отримає 43 мільйони на ремонт черкаської лікарні

власниця фірми без досвіду і з пропискою у квартирі Черкаська лікарня провела тендер на ремонт власного приміщення. Договір на 43 мільйони отримала фірма, яка існує менше ніж рік. Вона прописана у квартирі власниці й фактично не має досвіду виконання масштабних робіт. Техніку фірма орендує у підприємства ПМ “Арсенал”, яке свого часу оскандалилося із ремонтами драмтеатру та “Манежу”.

Про це пише “18000”.

Перша Черкаська міська лікарня провела закупівлю на капітальний ремонт свого приміщення.

Роботи мають бути завершені до кінця 2025 року. Вони передбачають ремонт покрівлі, заміну вікон та дверей, улаштування підлоги, утеплення фасаду, освітлення тощо.

Аукціон відбувся 14 червня. Участь в ньому взяли два учасники: БТК «Новітні будтехнології плюс» та БК «Інтерстрой-Альянс». Дешевшу пропозицію подав перший учасник – у 43,74 мільйона гривень. 1 липня замовник уклав з ним договір.

БТК “Новітні будтехнології плюс” зареєстрована у вересні минулого року та має статутний капітал у 500 гривень. Її власницею та директоркою є Наталія Братко. У квітні цього року вона змінила Андрія Моталова. Тоді ж фірма була перереєстрована з Одеси у квартиру Братко в Черкасах у мікрорайоні Лісовий.

На Моталова в Одесі із травня цього року зареєстрована уже інша компанія – БК “Будтехнопрайм”. Участі в тендерах вона не брала. Сам Моталов прописаний у Краматорську. У 2015 році людина з таким же ПІБ була головою міської ТВК від БПП “Солідарність”.

Наталя Братко

Наталя Братко

Щодо нинішньої керівниці Наталії Братко – то будь-яка публічна інформація про неї відсутня.

Товариство БТК “Новітні будтехнології плюс” після своєї появи взяло першу участь у торгах у червні цього року. І відразу виграло два аукціони. Перший – від міської лікарні, другий – на ремонт тиру під захисну споруду від Степанківської сільради за 6,7 млн грн.

У документах на тендер по першій лікарні БТК “Новітні будтехнології плюс” додали довідку, за якою всю наявну техніку фірма орендує у ПМ “Арсенал”. Також фірма вказує, що, окрім директора, має 6 працівників.

лист-підтвердження про не заперечення використання техніки ТОВ "ПМ-АРСЕНАЛ"

У переліку поданих документів “18000” не вдалося знайти аналогічний договір. Натомість у тендері від сільради БТК “Новітні будтехнології плюс” подав договір із ФОП Кириченко на 247 тисяч гривень на підготовчі, земляні роботи та улаштування фундаменту у квітні цього року.

договір

Представник замовника у коментарі “18000″ пояснив, що вимога про досвід не використовувалась, бо є інші – про наявність працівників та обладнання.

Братко ж у коментарі “18000″ повідомила, що “працює начальником фінансового відділу і робить тендери по будівництву”, і в цій сфері розуміється давно. А щодо досвіду – додала, що його мають її працівники.

ПМ “Арсенал”, в якого підрядник бере техніку, свого часу був “улюбленцем” замовників з Черкаської ОДА. Зокрема, саме це підприємство тривалий час ремонтувало драмтеатр після пожежі. Окрім того, у 2020 році Черкаська місцева прокуратура розслідувала можливе привласнення бюджетних коштів під час реконструкції ОСДЮСШ (“Манеж”). У 2022 у цій справі була вручена підозра колишньому посадовцю адміністрації.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”

По темі

  коментарі
  3 Коментарі
  1. Цирк нікуди не поїхав. Нажаль…

  2. Нє, то не є корупція)))

  3. Цирк стриже бабло,а глядачі,тобто ми,платимо гроші

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *