Фірма «порошенківця» із 100-гривневим капіталом збудує яхт-клуб на пляжі біля Соснового бору

Скрін-шот видання “Кропива”

У Черкасах хочуть забудувати пляж біля парку Сосновий бір. Там може з’явитися яхтенно-водно-моторний клуб. Відповідну містобудівну документацію для підприємства “Строй-центр-2000” погодив департамент архітектури та містобудування Черкаської міськради.

Документація наявна в реєстрі міськради.

Будівництво має відбутися на масиві у 1,94 га по вул. Гагаріна в прибережній смузі Дніпра ліворуч входу в парк. Там мають побудувати водно-моторний заклад та будівлі для короткочасного відпочинку населення.

У документації зазначається, що, згідно з генеральним планом міста – це територія зелених насаджень парків та скверів. Цільове призначення ділянки – оздоровче та рекреаційне призначення.

Департамент архітектури та містобудування вносить зміни до містобудівної документації на виконання відповідного рішення Черкаського окружного адміністративного суду від 29 вересня минулого року, яке по суті скасувало обмеження на забудову цієї ділянки.

ПП “Строй-центр-2000” має статутний капітал у 100 гривень. Його директором значиться Максим Панасенко.

Панасенко – адвокат. У 2015 він балотувався до міської ради від «Партії вільних демократів». Нині значиться членом партії «Європейська Солідарність», від якої торік йшов до міської ради, проте депутатом не став.

Також він значиться керівником ПРАТ «Перукарня Мальва». Панасенко є співвласником товариства разом із Дмитром Воробйовим.

Реклама

коментарі

10 Коментарів

 1. Клас! Тротуарну плиточку буде класти фірма людини, що входила у групу викрадачів авто-у пана Мушієка у тому числі (стаття “18000”-https://18000.com.ua/strichka-novin/u-miskoyi-vladi-novij-plitkovij-favorit-jogo-sudyat-cherez-zvinuvachennya-u-kradizhci-elitnix-avto/#comment-20258, А яхтклуб буде будувати людина із капіталом у 100 грн.!))) Чим ще може прославлятися наше місто?))) ЛЮДИ! Ви уявляєте “яхтенно-водно-моторний клуб”, “стоянку маломірного флоту” поряд із “інфраструктурою для короткочасного відпочинку населення”??? Я – НІ! Цікаво, а яке уявлення про це у пана Савіна??? Усе це не тільки обурює, а й шокує.

  1. як же народні депутати нами обранні.?..або з ким це погоджують…?містян думки не запитують…

 2. Бондаренківський міськвиконком незаконно вивів з-під заборони на забудову шматок природоохоронної зони, і запродав його ділку з почту Одарича. АЛЕ ВИНЕН В УСЬОМУ Порошенко.

 3. а як же закон України..де написано що допуск має бути вільним

 4. а як же закон України..де написано що допуск має бути вільним

  1. Кратковременные отдых населения, вдумайтесь, сколько яхта стоит? Недавно но берегу бежал мимо действующего яхт клуба, так прогнали, не дали по берегу пробежаться, это уже их земля. А тут отдых населения, только избранного населения…

   1. Я думаю, что фраза “инфраструктура для кратковременного отдыха населения” написали, чтобы усыпить бдительность людей, чтобы не возмущались, что в заповедной зоне будут строить яхтклуб. А на самом деле никаких людей для отдыха туда не пустят, потому что яхтклубы и стоянки яхт всегда ограждают надёжным забором и никакую мамочку с малышиком (к примеру) туда не пропустят загорать и отдыхать. Народ не тупой и всё понимает, для КОГО и ЗАЧЕМ это всё. Та инфраструктура для отдыха будет только для своих.

 5. це закриють доступ містянам до р.дніпро..в тому районі прибережна більшіть вже за парканом…бабло заробляють…

 6. Ну,Серега, насмешил! Где ж ты там бегал, сердешный? Там бегать негде, там причальная стенка и сток городской ливнёвки.

 7. Ну,Серега, насмешил! Где ж ты там бегал, сердешный? Там бегать негде, там причальная стенка и сток городской ливнёвки. Прежде, чем пургу гнать на яхтклуб, хоть бы проверил берег или с бодуна был? Признавайся. Давай встретимся, я тебе прям в яхтелубе всё с указкой объясню, А потом и за базар поговорим.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.