Фірма з «чорного списку» АМКУ під ялинку отримала від мерії Сміли 11 млн грн на додаткові роботи

21 грудня Смілянська міська рада уклала 4 договори, вартістю 11,2 млн грн, на додаткові роботи щодо ремонтів вулиць міста із товариством «Євробуд-індустрія», яке АМКУ забанив за змову на торгах. 

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради уклало 4 угоди на 11,2 мільйона гривень.

  • Ремонт тротуару по вулиці Б. Хмельницького – 4,89 млн грн
  • Ремонт дороги по вулиці Захисників України – 3,7 млн грн
  • Ремонт проїзду між вулицями Хмельницького та Громова – 1,8 млн грн.
  • Ремонт тротуару по вулиці Незалежності – 826 тисяч гривень.

Усі роботи мають бути виконані в грудні і оплачені до кінця року.

В обґрунтуванні додаткових робіт пояснюється виникненням робіт, що не були враховані в ПКД. Серед них, наприклад, для тротуарів – укладання плитки, засипання ям бульдозером, установлення бортових каменів, підготовка ґрунту для сіяння газону, укладання поліетеленових труб тощо. Для дорожнього покриття – фрезування, установлення знаків, нанесення розмітки, улаштування шарів ЩПС тощо.

Вартість основних договорів, що були укладені влітку цього року:

Таким чином загальна вартість робіт на цих об’єктах до кінця 2023-го року може сягнути 42 мільйонів гривень.

Зокрема, підготовка до ремонту тротуару по вул. Б. Хмельницького вдітку супроводжувалася скандалом. Процес будівництва супроводжувався вирубкою майже 70 дерев, на місці яких має бути облаштована пішохідна зона та висаджені сакури. Містяни проводили пікети на місці ймовірної реконструкції.

Зазначимо, що рішенням від 23 серпня Антимонопольний комітет включив «Євробуд-Індустрію» до «чорного списку» за антиконкурентні узгоджені дії на торгах.

Йдеться про 19 процедур закупівель, що стосувалися ремонту доріг та проводилися у 2018 році в Закарпатській та Черкаській областях. Разом із «Євробуд-Індустрією» у списку також фігурують відомі черкаські підрядники «Лиможінвест» та «Колтех-Транс», а загальна вартість закупівель, які були спотворені – понад півмільярда гривень. Учасники обмінювались між собою інформацією щодо торгів.

АМКУ оштрафував учасників на 30,5 млн грн і наклав тендерний бан на 3 роки.

«Євробуд-Індустрія» належить Рубіку Абрамяну із села В’язівок, що на Городищені. Директором із 2021 року є Жанна Іващенко. До неї фірмою керувала Юлія Геращенко. У 2019-му слідчі підозрювали Геращенко в змові та розтраті коштів Балаклеївської сільської ради Смілянського району.

Як писав 18000, Черкаська ОДА за три місяці віддала 100 мільйонів фірмі із капіталом у 100 гривень.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. Ніяк не нажеруться

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *