ФОПи та наймані працівники отримають по 8 тисяч гривень підтримки

Верховна Рада підтримала президентський законопроєкт, яким пропонується виплатити 8 тисяч гривень підтримки ФОПам і найманим працівникам, діяльність яких обмежена через локдаун.

Про це пише видання “Економічна правда”.

Йдеться про застрахованих працівників, щодо яких сплатили Єдиний соцвнесок за повний квартал.

Під час свого виступу заступниця керівника Офісу президента Юлія Свириденко пояснила, що передбачає законопроєкт “Про надання допомоги застрахованим особам”.

– Законопроєктом пропонується державна допомога з двох джерел: перше – це держбюджет, це гарантована сума в розмірі 8 тисяч гривень, а друге джерело – це за рахунок коштів місцевих бюджетів, виключно у розмірі, який приймається відповідним рішенням місцевої ради з місцевого бюджету, – розповіла заступниця керівника ОП Юлія Свириденко.

Вона додала, що минулоріч такою допомогою скористалися 500 тисяч ФОПів та найманих працівників – цьогоріч діятиме схожий механізм.

Для розробки відповідних проєктів постанов Кабмін матиме 10 днів. Та, як зауважила Свириденко, “урядовці вже до цього готуються, тому затримок з виплатами не буде”.

Зауважимо, до проєкту додали працюючих пенсіонерів та пенсіонерів, які мають статус ФОП – вони також можуть отримати державну допомогу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.