Фотографія художниці із Корсуня – серед найбільш значущих цього року від Polaroid (ФОТО)

Компанія Polaroid опублікувала в Instagram добірку найкращих полароїдних фотографій за 2023 рік. До списку також потрапила світлина Вероніки Моль із міста Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині.

На фото– будинок на проспекті Лобановського, який зазнав обстрілу в перші дні війни.

– Ця будівля знаходиться в 15 хвилин пішки від мого дому, – розповідає 18000 Вероніка. – Я зробила це фото на початку березня 2022 року. Це було перше руйнування, яке я побачила на власні очі. І це має сильний вплив. Коли ти дивишся на фото та відео, то у тебе немає відчуття, що це реально. Коли ж бачиш все на власні очі, бачиш таке вперше, тим більш у себе на районі – це шок.

За словами Вероніки Моль, опісля вона вже не фотографувала руйнування.

– Схожих світлин немає. Хоча в мене на районі часто падають уламки. Сусідній будинок – ракета пролетіла наскрізь, а 2 січня ще один будинок поруч постраждав від уламків. Я більше не фотографувала руйнації: не хочу спекулювати на цій темі. Я не військовий фотограф чи журналіст. Тоді, у 2022-му, це було, скоріше, не про руйнування, а про власні відчуття, каже вона.

У кінці 2022-го будинок, що потрапив на світлину, був повністю відновлений.

– Цей знімок агресивно доповнений скобами із степлеру. Це все передає наш стан, тих, хто бачить це і живе в цьому. Це наче по тобі розрізано і скобами скріплено, без обережності, агресивно, – каже Вероніка. – Але що би росія не принесла сюди, ми будемо намагатися все відбудувати.

Як писав 18000, у Смілі пошкоджено 51 будинок, серед потерпілих дитина.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини