Футболіст Артем Довбик передав ще два авто для ЗСУ

Два автомобілі для військових на фронт передав відомий черкаськийфутболіст Артем Довбик. Про це повідомив на своїй сторінці в фейсбукуголова Черкаської ОВА Ігор Табурець. А перед новорічними святами ще про одну передану Артемом автівку для прикордонного військового підрозділу стало відомо з тг-каналу депутата Черкаської міської ради Нарека Казаряна.

Ці дві передачі для ЗСУ здійснено у співпраці із «Фондом допомоги і надії», з яким нападник іспанського футбольного клубу «Жирона» та збірноїУкраїни Артем Довбик і його агент Олексій Люндовський співпрацюють вже не вперше. Футболіст зізнається – з проханнями допомогти ЗСУ до ньогозвертаються часто, але співпрацює він тільки з перевіреними волонтерами та організаціями:

– Майже щодня такі повідомлення отримую в соцмережах, – говорить Артем Довбик. – Зараз дуже багато людей потребують допомоги, але є випадки, коли і не дуже добрі люди звертаються – так би мовити, шахраї. Тому я співпрацюю тільки з людьми, яких я знаю особисто та через партнерів по збірній України – в них також всі люди надійні. Намагаємось допомагати як можемо і чим можемо. Головне, щоб це приносило користь і реально доходило до наших ЗСУ!

*Реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *