Геращенко взяла участь у 5 голосуваннях на засіданні ВРУ, перебуваючи в Одесі

Картка першої заступниці голови Верховної Ради Ірини Геращенко голосувала на ранковому засіданні парламенту 26 лютого, тоді як сама народна депутатка в той час перебувала в Одесі.

Також з даних письмової реєстрації нардепів видно, що від імені Геращенко хтось поставив підпис про її присутність, інформує громадський рух “ЧЕСНО“.

26 лютого Геращенко відвідала Одесу у складі делегації на чолі з Президентом Петром Порошенком. Там на облавку есмінця ВМС США “Дональд Кук” посадовці провели зустріч з американськими та європейськими дипломатами. Про це Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook.

Скріншот запису Геращенко у Фейсбуці

Того ж дня відбулися два пленарні засідання Верховної Ради – ранкове й вечірнє. Як свідчать відеозаписи трансляцій парламентського телеканалу “Рада”, на ранковому засіданні Геращенко була відсутня, але з’явилася на вечірньому.

Проте, за даними електронної реєстрації, картка віце-спікерки була зареєстрована на обох засіданнях та взяла участь у 5 з 15 голосувань на ранковому засіданні (усі п’ять разів – “за”). Зокрема, Геращенко голосувала за проект закону щодо схвалення рішення Президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України 2019 року для участі в багатонаціональних навчаннях (№10067).

Імовірно, за відсутності Геращенко хтось проголосував її карткою. Але про нібито присутність депутатки на ранковому засіданні свідчать також дані письмової реєстрації. Отже, хтось від імені Геращенко ще й поставив підпис у реєстраційній книзі.

Як інформує “ЧЕСНО“, вони звернувся до першої заступниці голови ВРУ по коментар щодо цієї ситуації. На телефонні дзвінки, повідомлення у Facebook та Viber Геращенко не відповіла. Згодом у SMS помічник нардепки повідомив, що вона перебуває у відрядженні, та попросив надіслати запитання на електронну адресу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *