Голова Черкаського апеляційного суду купив BMW за понад три мільйони (ВІДЕО)

Суддя Сіренко біля приміщення суду

Голова апеляційного суду Юрій Сіренко у грудні 2022-го року придбав собі новий BMW. Авто 2022 року випуску, вартістю – 3,3 млн грн.

Вартість на сотню тисяч гривень менша, ніж річна зарплата Сіренка. У день цієї купівлі голова суду також взяв кредит 1,8 млн грн.

Від коментарів суддя відмовився.

Про це йдеться у новому розслідуванні “18000”.

У грошових активах родини судді 301 тисяча гривень, 17 тисяч євро і 49 тисяч доларів. Ще 1,1 млн грн Сіренку віддала донька.

Втім за кілька днів спостережень нового BMW під судом ми не помітили. Вранці суддю на роботу привозить автівка, яка у власності суду. І ввечері ж – його забирає. Одного разу нам вдалося поспілкуватися із Сіренком під стінами суду – він зазначив, що його підвозить працівник суду.

Автомобіль Тoyоtа з метою забезпечення своєчасності та оперативності судових засідань, використовується для перевезення суддів Черкаського апеляційного суду між приміщеннями суду. Також – для доставки посилок з судовими справами до поштового відділення, перевезення працівників апарату суду у службових питаннях”, – написав нам суд у відповіді на запит.

За два роки на обслуговування саме цього авто витратили 127 тисяч гривень, ще на 63 тисячі купили пального. Водієві за два роки нарахували 294 тисячі зарплатні.

Дивіться повну версію розслідування:

Як повідомляв “18000”, депутат Черкаської міськради Віктор Євпак задекларував причал, нову Теслу і мільйонні доходи.

Резонансні розслідування, ефіри з відомими й цікавими гостями – усе на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся!

По темі

  коментарі
  3 Коментарі
  1. Сіренко – це абсолютно такий же брудний, корумпований суддя як і Бабенко. Велика ганьба, що вони і досі не люстровані.

  2. Я своi копiйки з пенсii вiддаю на донати ВСУ, а цi…….. збагачуються в перiод вiйни, купляючи дорогi авто та нерухомiсть! Дружина мера купила елiтне авто, Евпак не “вiдстав”, Яценко… взагалi не хочу говорити. Суддi перевершили всiх! Та що б ми не казали, вони вважають, що цей перiод – великий шанс “схопити вдачу за xвiст”! А журналiсти просто нам видають факт, а цим…… байдуже! Бо вони знають, що за це нiчого не буде! За ЦИМ вони й йдуть у депутати, суддi та iншi “лакомi” посади!…

  3. А ви хлопці воюйте за 100 тис.

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *