Голова Золотоніської громади Віталій Войцехівський залучив іноземних партнерів для вирішення проблеми з переробкою ТПВ

Золотоніська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з компанією ТОВ «МС Світовий проект». В результаті цього партнерства буде розроблено техніко-економічне обгрунтування проєкту щодо рекультивації полігону твердих побутових відходів та їхньої переробки. Далі – безпосередньо проєкт та його реалізація.

Ще з 2017 року Віталій Войцехівський співпрацює із німецькими партнерами у цьому стратегічному для регіону напрямку. 29 липня

німецький професор, керівник ТОВ «МС Світовий проект» доктор Бернд Мертнер та працівник відділу захисту навколишнього середовища Східної Європи ТОВ «МС» Карстен Гунтер Мертнер у рамках чергового візиту на Черкащину провели ряд консультацій та зустрічей з означеного питання. Вони відвідали Золотоніську громаду та провели зустріч у Черкаській ОДА за участі заступника голови ОДА Романа Карманніка, начальника управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Олени Звягінцевої, керівництва Золотоніської громади.

Заступник голови облдержадміністрації Роман Карманнік зауважив, що Золотоноша – перше місто в області, яке стратегічно і системно підходить до проблеми поводження з ТПВ.

Очільник Золотоніської громади Віталій Войцехівський наголосив: проблема з переробкою сміття актуальна не лише для України, а й для всього світу. Існує багато різних варіантів і технологій, але їх застосування не повинно завдавати шкоди екології.

«Я бачив досвід запровадження різних проєктів у США, Німеччині, Польщі, Прибалтиці. Але скопіювати і зробити в нас подібне – неможливо, бо є юридичні моменти, моменти підтримки держави, економічні питання та, зрештою, питання менталітету. Наразі ми маємо проводити активну роз’яснювальну роботу серед громади щодо сортування сміття. Саме тому після майже трьох років аналізу ситуації  дійшли висновку, що спершу німецька сторона має допомогти нам у розробці техніко-економічного обґрунтування поводження з ТПВ», – прокоментував Віталій Войцехівський.

Результати партнерства  з ТОВ «МС Світовий проект» очікують уже на кінець року. Проєкт може стати вдалим прикладом для впровадження на всій території області та країни.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.