Документи отримала в сесійній залі, – головний фінансист міста про бюджет розвитку та ПСЕР

Запланована нереальна дохідна частина та узгоджені пропозиції від депутатів. Директор департаменту фінансової політики Наталя Джуган розповідає, для ознайомлення проголосовані бюджет розвитку та ПСЕР вперше отрммала учора, на засіданні сесії міськради.

Про це вона повідомила у коментарі журналістам.

ЧИТАЙТЕ: Без обговорення, зате з оплесками: у Черкасах проголосували за бюджет розвитку

– Я навіть сама не розумію поки що, можу показати книжечку, яку дали мені, в ній узгоджені пропозиції від депутатів. Я вважаю, що правильно, згідно з Бюджетним кодексом, було б розглядати той проект рішення, який подавав міський голова ще до нового року. Там були всі об’єкти, всі пріоритети, всі зважені та збалансовані пропозиції, – зауважує Джуган.

Учора ж депутати знову збільшили дохідну частину на 250 мільйонів. За словами фінансиста, досвід минулих років свідчить про те, що такі кошти від продажу майна, землі та пайової участі є абсолютно нереальними.

– Більше 8 мільйонів ми напевно не заробляли таких коштів протягом кількох років, – додає Джуган.

Також вона не називає остаточну суму бюджету розвитку, допоки не ознайомиться із пропозиціями у ПСЕРі.

– Якщо до розподілу, після рішення виконкому, це було близько 260 мільйонів, то зараз на 250 мільйонів збільшили доходну частину. Загальна ж складе більше 600 мільйонів, – рахує Наталя Джуган.

За її словами, проблема “роздутості” бюджету – не нова. Минулого року також на 250 мільйонів було завищення. Тоді частково провели секвестер (скорочення витрат – ред.), якісь роботи не завершили, а до чогось “не дійшли руки розпорядників”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини