Головою обласної ради знову став Підгорний

Депутати обрали головою Черкаської обласної ради Анатолія Підгорного.

Кандидатів на посаду голови облради фракції висунули двох: Анатолія Підгорного від ВО “Черкащани” та Миколу Кондрацького від “Слуги народу”.

Голосування проходило таємно. Під час нього виникло питання, чи здійснювати переголосування, оскільки Микола Кондрацький, заявивши про конфлікт інтересів, все ж взяв бюлетень та здійснив волевиявлення. У результаті лічильна комісія вирішила, що депутатам не потрібно голосувати знову.

Згідно з підрахунком, із підтримкою 38 голосів новим очільником Черкаської обласної ради став Анатолій Підгорний. Натомість за Кондрацького проголосувало 23 депутати.

– Головне – забезпечити консолідацію, рівні права всіх учасників ради. Перед нами стоїть дуже багато викликів, які вже є, які будуть, і від злагодженості нашої роботи залежить ефективність та якість вирішення цих проблем, – зазначив під час сесії новообраний голова.

Після проголошення Анатолія Підгорного головою він зачитав присягу.

Додамо, Підгорний вже був депутатом Черкаської облради VII скликання від ВО “Черкащани”, а також у жовтні 2019 року очолив її. Він є власником фермерського господарства “Терра-Украгро”, приватного підприємства “Тальне-Агрохім” та співвласником ТОВ “АТ Сіріус Агротрейд”.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.