Голуб каже, що проти нього на окрузі виставляють «двійників»

Кандидат в народні депутати і чинний нардеп по 197-му виборчому округу Владислав Голуб заявляє, що на виборах опоненти хочуть використати проти нього брудну технологію так званих «двійників».

Про це він заявив під час прес-конференції у Черкасах, що відбулася 24 червня.

За його словами, політичні опоненти по 197 округу використовують проти нього різні політичні маніпуляції. Зокрема, реєструють двох людей, що мають одне прізвище з нардепом та схожі з ним імена.

– Зараз на розгляді в ЦВК знаходяться два подання. Один – Голуб Владислав Миколайович. Це житель Києва. З 2014 року він працює членом редакційної ради ТОВ “Телекомпанія Телевсесвіт”, зазначає, що є журналістом. До цього він постійно працював у банківській сфері, зокрема, у банках, які були ліквідовані. Ця особа балотувалася до Київради від «Руху за реформи» пана Думчєва. Згідно з відкритими джерелами, головним фінансистам цієї політсили був олігарх Юришев.

Друга людина – Голуб Віктор Володимирович. Це житель Сміли. Цікаво, що він вирішив йти не по 198 округу, в межах якого якраз і знаходиться Сміла. Він чомусь вибрав 197-й округ. Цей чоловік працює начальником транспортного цеху Смілянського машинобудівельного заводу. При цьому ця людина спромоглася сплатити суму 41730 гривень для реєстрації кандидатів. Щодо нього, то в нас є інформація, що йому ніби то «допомогли» люди, що пов’язані з горілчаним бізнесом, що також хочуть обиратися по 197 окрузі, – розказав Владислав Володимирович Голуб.

Владислав Голуб додає, що реагує на подібні речі з посмішкою.

– Хочеться, що такі технології лишилися в минулому, саме тому я і є прихильником нового виборчого кодексу, який позбавить можливості реалізовувати такі брудні технології, – додав Голуб.

Зазначимо, що на сайті ЦВК наразі відсутня інформація про зареєстрованих «двійників» нардепа Голуба. Натомість один із згаданих ним чоловіків, Владислав Миколайович Голуб у своєму «Фейсбуці» уже повідомив, що балотуватиметься в нардепи по 197 окрузі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *