Голуб оголосив, що візьме участь у виборах до Верховної Ради (ВІДЕО)

Владислав Голуб оголосив про свою участь у виборах до Верховної Ради України, які відбудуться 31 жовтня цього року. Про це він повідомив на свої сторінці у Фейсбуці.

«Більше 30 тисяч із вас готові довірити мені розвиток міст та сіл нашого округу. Я вдячний вам за довіру і беру на себе цю відповідальність. Час повертатися до розвитку!» – звернувся він до виборців.

Також Голуб опублікував відео:

Владислав Голуб був депутатом Верховної Ради 8-го скликання із 2014-го до 2019 року.

*ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. П кажуть, “двічі в одну річку не входять”!))) ВХОДЯТЬ! І двічі, і тричі! Бо ТАМ – такі перспективи! Такі можливості! Простій людині це і не снилося!)) Тільки стає депутатом, мати або теща швиденько купує нерухомість, елітні марки авто, гектари землі. Це так, “на всяк випадок”. Щоб “не померти із голоду”, якщо закінчиться депутатство..))) Не можу не згадати Зубіка і те, як він успішно “завойовував” землі Києва,(використовуючи своє депутатство) для будівництва висоток. А потім “перебрався” у Житомир, де побудував висотку замість…ТЕАТРУ! https://skelet.info/zubik-vladimir-nalogovyj-maxinator-i-toksichnyj-zastrojshhik-chast-2/ Так що, народ, не рвіть серце. ВОНИ ніколи не стануть народу слугами.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.