
Гравці черкаського «ЛНЗ» потрапили до збірної сезону Української прем’єр-ліги
Двоє гравців черкаського «ЛНЗ» – Денис Кузик і Олег Горін – потрапили до символічної збірної сезону Української прем’єр-ліги.
Про це пише «Tribuna.ua».
Як йдеться в публікації, символічну збірну склали на основі збірних турів, які формували разом з ведучими, експертами, коментаторами УПЛ ТБ та представниками спортивних медіа.
Наприкінці сезону підрахували усі збірні турів, голоси та сформували окремий рейтинг найкращих гравців сезону. Серед представників «ЛНЗ» до збірної потрапили захисники Денис Кузик і Олег Горін.
Нагадаємо, що черкаський «ЛНЗ» дізнався, з ким гратиме у кваліфікації Ліги конференцій.
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»


