“Громаді Черкас потрібен справжній патріот”: Бондаренко підтримав на виборах Дмитра Кухарчука*

Мер Черкас Анатолій Бондаренко підтримав кандидата у народні депутати від 194-го округу Дмитра Кухарчука. 

Відповідну заяву очільник міста зробив під час своєї прес-конференції.

– Менше ніж за тиждень в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради. Я вважаю, що громаді Черкас потрібен справжній патріот, людина, яка дійсно буде відстоювати інтереси жителів міста. Як міський голова я визначився, що на виборах підтримуватиму Дмитра Кухарчука. Лише такі люди, як він, повинні представляти Черкаси у Верховній Раді. Тож я йду у відпустку та офіційно агітуватиму за Дмитра. На мою думку, він є гідним кандидатом. Впевнений, коли Дмитро Кухарчук стане народним депутатом – результат буде! – заявив Анатолій Бондаренко.

Дмитро Кухарчук подякував очільнику міста за підтримку та наголосив, аби виборці, насамперед, звертали увагу на дії кандидатів в депутати протягом останніх п’яти років. 

– Мені є що показати. Протягом останніх п’яти років я півтора роки був на фронті, три з половиною роки займався громадсько-політичною діяльністю, втілював інфраструктурні, соціальні проекти, ледь не став заручником режима Порошенка. Протягом цього періоду я робив все, аби наше місто процвітало. У Верховній Раді я й надалі займатимуся цим,- зауважив кандидат. 

Також Анатолій Бондаренко додав, що віддасть свій голос за Дмитра, адже, передусім, має дбати про добробут міста, а інтереси громади – для нього вище інтересів окремих політичних сил. 

Зі свого боку Дмитро Кухарчук наголосив, що саме заради того, аби представляти черкащан, а не якусь політичну силу, він балотується у Верховну Раду самовисуванцем. 

– Я йду не від партії, не від організації. Я пішов самовисуванцем спеціально для того, аби представляти не якісь партійні інтереси, як це часто люблять робити депутати, а представляти кожного жителя Черкас, – зазначив Дмитро Кухарчук. 

*Політична агітація

коментарі

2 Коментарі

  1. Испачкать весь город собственными плакатами,не каждый сможет.Кухарчук,сразу видно работает бедный человек.
    Причём клеют в 3ряда на одном столбе.

  2. Забавно.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.