До створення стратегії для реконструкції черкаської набережної приєднається грузинська делегація з міста Батумі.
Про це розповіли в пресслужбі Черкаської міської ради.
За словами першого заступника міського голови Сергія Тищенка, Батумі – приклад ефективного менеджменту. Залучення іноземних інвестицій і продумана стратегія за кілька років перетворили це місто в один із головних туристичних центрів кавказького регіону.
– Досвід грузинських колег та їх напрацювання із розвитку туристичної інфраструктури будуть корисні при формуванні стратегії розвитку нашого міста. 13-кілометрова набережна зона в Черкасах має стати локомотивом майбутніх перетворень, – зауважив Сергій Тищенко.
До зустрічі комітету стратегічних планувань долучились представники політичних сил міської ради. Більшість зійшлась на тому, що однією із унікальностей Черкас, є Дніпро. А вже від нього слід розвивати різні проєкти – інфраструктурні та туристичні.
Окрім цього, присутні погодились із розвитком таких напрямків, як безпека, інноваційні рішення (наприклад, для сповіщення жителів про аварійні ситуації, затори), медичний туризм, транспорт, житлово-комунальний комплекс, екологія, поводження зі сміттям, а ще створення умов для бізнесу та інвесторів.
У міській раді вважають, що втілити такі проєкти за бюджет міста неможливо. Тому чиновники планують співпрацювати з бізнесом і потенційними інвесторами.
Як зауважила виконавча директорка інституту “Республіка” Олександра Гліжинська, усі думки депутатського корпусу врахують під час формування фінальної версії стратегії, утім, для остаточних рішень проведуть публічні консультації з бізнесом та опитування в експертному колі.
А, може, ми самі будемо вирішувати, яка буде Дніпровська набережна, без втручання грузинсбкої делегації?? Вони ж не потребували наших думок щодо їхньої набережної! Усі намагаються нами управляти, керувати, нав”язувати свої думки. Може, цей проект треба узгодити із нами, бо нам тут жити та відпочивати?