Гуртожиток та нежитлові приміщення на «Прозорро.Продажі»: що пропонують приватизувати на Черкащині?

Процес приватизації державного чи комунального майна в Україні став вже звичним явищем. Зараз можливість стати власником таких об’єктів доступна широкому колу потенційних інвесторів завдяки роботі державних онлайн-аукціонів в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі».

Що можна приватизувати в грудні?

  • У Звенигородському районі пропонують приватизувати комунальний гуртожиток. Йдеться про громадський будинок у селі Гудзівка на вулиці К. Дубовського, 102. Розташоване село за 5 км від районного центру — міста Звенигородка, що є центром територіальної громади.

До складу об’єкта, окрім будівлі, входять також ґанки та підвал. Загальна площа — понад 1800 квадратних метрів. Стіни будівлі з цегли, перекриття – залізобетонні плити, дах і покрівля — хвилясті азбестоцементні листи, на підлозі – цементна стяжка. Основні конструктивні елементи придатні для подальшого використання. Електромережа потребує повного відновлення. Стартує вартість на аукціоні з понад 863 тисяч гривень. Електронні торги в державній системі «Прозорро.Продажі» відбудуться 26 грудня, а пропозиції від потенційних покупців прийматимуть до 25 грудня включно.

  • А в селі Майданівка, також Звенигородського району, приватизувати можна нежитлову будівлю. Комунальне майно, доступне для приватизації у невеличкому селі розташоване на вулиці Шевченка, 35.

Нежитлова будівля, котельня та погріб мають загальну площу понад 217 квадратних метрів. Об’єкт зведений з цегли у 1960 році, тривалий час не використовується та потребує ремонту, так само як і електромережа. Стартова вартість — менш як 70 тисяч гривень. Заявки  приймаються до 25 грудня, торги в електронній системі «Прозорро. Продажі» заплановані на 26 грудня.

 Переваги малої приватизації через державну систему «Прозорро.Продажі»

 Державна електронна торгова система «Прозорро.Продажі» забезпечує прозорість процесу онлайн-аукціонів та чесну конкуренцію, а відтак — справедливу ринкову ціну за об’єкти державної або комунальної власності. Таким чином приватизація дає можливість державі та громадам поповнювати свої бюджети.

 Завдяки приватизації державне чи комунальне майно не простоює і не знецінюється, а  використовується раціонально, приносячи дохід у бюджети. А нові власники нерухомості мають можливість реалізовувати свої проєкти. Брати участь в онлайн-аукціонах можна як фізичним, так і юридичним особам.

 За оновленнями на ринку об’єктів приватизації можна стежити у телеграм-каналі ФДМУ, на сторінці ФДМУ у Facebook та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

 *Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

*Реклама

По темі

коментарі
1 Коментар
  1. Прозоро в цій країні ніколи не було й не буде… хочу вірити в казки, але реальність з договорняками відвертає від краіни геть!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *