І Порошенко, і «Слуги народу» підтримують Віктора Євпака*

Петро Порошенко, партія «Європейська Солідарність» та черкаський осередок партії «Слуга народу» заявили про підтримку Віктора Євпака під час другого туру виборів міського голови Черкас.

П’ятий президент України Петро Порошенко заявив про підтримку Євпака сьогодні під час свого брифінгу.

 – Ми, наша партія і я як її голова вирішили підтримати кандидата на міського голову міста Черкаси від партії «Голос» Віктора Євпака. Була одна умова: Віктор має перемогти. Виборці нашої партії, наша партійна організація будуть робити все можливе, щоб закликати всі проєвропейські українські політичні сили обов’язково підтримати Віктор. Він український патріот, професіонал та державник. Місцеві вибори це не тільки про каналізацію, про бруківку, про ліфти. Місцеві вибори – це точно про всю Україну, її майбутнє, її вектор розвитку. Ми об’єднаємося і переможемо, – зазначив Порошенко.

У свою чергу Віктор Євпак теж закликав політиків до об’єднання.

– Хочу закликати всі політичні сили, які зараз працюють над другим туром: подивіться на приклад Черкас, де навколо патріотичного кандидата об’єднуються проєвропейські та проукраїнські сили. Заради розвитку своїх міст, заради покращення і проти корупції місцевої влади, яка має піти в минуле, – зазначив Євпак.

Черкаська обласна організація партії «Слуга Народу» підтримує Віктора Євпака у другому турі виборів міського голови Черкас. Про це заявив голова осередку Олександр Завітневич.

 – Ми повністю підтримуємо Віктора Євпака в прагненні навести лад у місті. Розраховуємо, що з нашою підтримкою всі корупційні схеми в Черкасах будуть зруйновані і містяни отримають сучасного управлінця із зрозумілою стратегією розвитку.

Більшість програмних засад Віктор Євпак тотожні нашим, зокрема: новітні технології в управлінні містом, сучасну освіту, розвиток житлово-комунального господарства Черкас, підтримку ОСББ, діджиталізацію, впровадження системи «Безпечне місто». З іншої сторони ми маємо зробити все можливе, щоб закінчити з непрозорими тендерами, конкурсами, незаконною приватизацію земельних ділянок та хаотичною забудовою.

Тому закликаю наших прихильників підтримати у другому турі міського голови Віктора Євпака і залишити в історії знущання над містом та здоровим глуздом містян.

Сподіваємось, що пан Євпак виправдає довіру мешканців Черкас та зробить місто сучасним, комфортним та безпечним, – заявив Олександр Завітневич.

ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини